پاسخ های ارسال شده در انجمن

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 98)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • در پاسخ به: كدامیك از زنان چاق بهتر لاغر می شوند؟ #97897
  matin
  مشارکت کننده

  سلام،شما اگر چه دچار افزایش هورمون مردانه هستید،ولی خوشبختانه طی فرمایشات خودتان در مسیر کاهش وزن قرار دارید اما با سرعت کم.نگران نباشید ،این مژده را به شما بدهم که با ادامه تمرینات ورزشی (و نه فعالیت بدنی!)تا سرحدی که منجر به تقویت بافتهای عضلانی بدنتان شود،اوضاعتان بهتر خواهد شد،چرا که با ورزشهای اصولی ،که تبدیل بافت چربی را به بافت ماهیچه ای بدنبال داشته باشد،منجر به تنظیم نسبی هورمون مردانه تان خواهد شد،که این امر مستلزم صبر و حوصله شماست در مسیر فعالیت ورزشی بطور مرتب و در طی دراز مدت. و این وضعیت فعلی شما بخصوص تا قبل از سن 28 سالگی،براحتی قابل اصلاح است.

  در پاسخ به: بدترین غذاها برای دور شکم شما #97857
  matin
  مشارکت کننده

  به نکات کاملا کلیدی اشاره کردید،ولی نظرتان در مورد موادی مانند انواع شیرینی های خامه ای و یا قندهای ساده چیست؟آیا آنها هم مانند مواد بالا به جز مساله کالری بالا،نسبت به مواد دیگر از چاق کنندگی بیشتری برخوردار هستند؟
  چون تصور ما این چنین بود که اینگونه مواد چیزی از سیب زمینی سرخ کرده و یا سوسیس و … کم ندارند.

  در پاسخ به: چربی های زائد شکم را چگونه از بین ببریم ؟ #97856
  matin
  مشارکت کننده

  پس بهتره که با ورزشهای هوازی ،و 1برنامه غذایی ،وارد یک پروژه کاهش وزن شد،سپس اگر به وزن سلامت رسیدیم ولی چاقی شکمی برطرف نشد،به کمک ورزشها و دستگاههای تخصصی ،ضمن تقویت عضلات شکمی به کاهش چاقی شکمی و از بین بردن چربیهای باقی مانده بپردازیم.

  در پاسخ به: واقعیتی تلخ در مورد جنس قابلمه های طبخ غذا #97854
  matin
  مشارکت کننده

  YAS عزیز شما که تجربه ظرف مسی را دارید،قبول دارید که طعم برنج بخصوص ته دیگ طبخ شده در قابلمه مسی قابل مقایسه با طعم برنج طبخ شده در تفلون و سایر ظروف … نیست؟ یعنی قبول دارید که غذای طبخ شده در مس خوشمزه تره؟

  matin
  مشارکت کننده

  ناگفته نماند که ثابت شده است ،افرادی که به میزان زیادی شیر مصرف میکنند ،کمتر دچار میشوند و البته افراد چاق ،از شیر چه از نوع پرچرب و چه از نوع کم چرب آن گریزانند، در ضمن اخیرا ثابت شده که در شیر کم چرب پروتئین ناشناخته ای وجود دارد که باعث لاغری افراد مصرف کننده آن میشود.برای همین این اطمینان نسبی را میتوان بدست آورد که کودکان با خوردن شیر کم چرب ،حتی به افراط ،چاق نمیشوند/البته منظورمان مصرف شیر به تنهایی در میان وعده هاست ،و نه شیر با کیک و… و همچنین شیر ساده و نه شیرموز یا شیر کاکائو و … .

  matin
  مشارکت کننده

  با تمام این اوصاف سعی کنید که اضافه وزنتان در بارداری معقول باشد

  matin
  مشارکت کننده

  واقعا استفاده کردیم.ممنون

  در پاسخ به: راهی برای افزایش متابولیسم بدن ۴ #97844
  matin
  مشارکت کننده

  پس با توجه به بیانات شما،میشه اینطور برداشت کرد که افراد ریزه خوار ،نمیدانند کی و چه وقت چه چیزی را باید بخورند،و اصلا متوجه خوردن خود نیستند اما افرادی که تکرر مصرف دارند،میدانند قرارست چه نوع غذایی را در چه ساعاتی میل کنند،و این نه تنها از بی نظمی آنها در خوردن میکاهد بلکه خوردن آنها را قاعده مند میکند.موافقید?

  در پاسخ به: کاهش چربی شکمی و مصرف آب انار #97833
  matin
  مشارکت کننده

  نمیدانم این تحقیق در ایران انجام شده یا نه فقط میدانم که در کنگره تغذیه امسال مطرح شده است.
  NEFA اسید چرب غیر اشباع یا فرار میباشد.

  در پاسخ به: افراد عصبانی کاهو بخورند #97811
  matin
  مشارکت کننده

  البته قسمتهایی که سبز پررنگه بیشتر داری آهنه.یعنی قسمتهای انتهایی کاهو

  در پاسخ به: براي لاغر ماندن چه بخوريم ؟ #97802
  matin
  مشارکت کننده

  خانم پریناز،ناامیدی برای لاغری زیر سن 30 سال،از نظر علمی مردود است،این به این معنی است که افراد زیر 30 سال با کمی نظم در خوردن و کمی فعالیت حساب شده بدنی،به راحتی به نتیجه میرسند،البته این مستلزم این است برنامه ریزی کاهش وزن را کسی برایتان انجام دهد که علم به این کار را دارد.
  یا تلاش نکرده اید و یا تحت نظر رژیم شناس نبوده اید،مگر نه حتما و حتما نتیجه میگرفتید،بدانید که خوب موقعی را برای پرداختن به این موضوع انتخاب کرده اید،یعنی سن 22 سالگی،اوج سوخت وساز بدن.

  matin
  مشارکت کننده

  لازم به تذکر است که این ماده غذایی را بخصوص در زنان بیشتر نهی میکنیم که پوکی استخوان در آنها نقش قابل توجهی نسبت به مردان دارند.بخصوص در زنانیکه چاقی شکمی دارند،اگر از این گونه مواد غذایی استفاده کنند،بیشتر دچار پوکی استخوان میشوند.

   

  در پاسخ به: ۵ سوال رایج در مورد ماءالشعیرها #97770
  matin
  مشارکت کننده

  جالب است بدانید که افرادی که زیاد ماءالشعیر مینوشند،به مرور دچار بزرگی شکم میشوند.این در حالیست که طبق متن شما،این نوشیدنی جذاب مانند نوشابه،اثر چاق کنندگی هم دارد و باعث بروز پوکی استخوان میشود، همه اینها به یک طرف، خود چاقی شکمی هم در زنان، عامل پوکی استخوان است:

  https://novindiet.com/Article.aspx?article=597

  در پاسخ به: نان سبوس دار و چاقی شکمی #97769
  matin
  مشارکت کننده
  در پاسخ به: شکم‌ بزرگ، عمر را کوتاه می‌کند #97768
  matin
  مشارکت کننده

  آری، شکم بزرگ نه تنها عمر را،بلکه توده استخوانی را هم میکاهد و فرد را مستعد به پوکی استخوان میکند

  https://novindiet.com/Article.aspx?article=597

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 98)
فهرست