سوالات متداول

رژیم درمانی اینترنتی، ثبت نام، شناسه کاربری، رمز عبور و ...

با مراجعه به بخش ثبت نام و تکمیل فرم ثبت نام اولیه، شناسه کاربری و رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد، پس از ورود به سایت و پرداخت هزینه، می توانید از خدمات کلینیک استفاده نمائید.

بله، هزینه شرکت در این دوره را در بخش ثبت نام می توانید مشاهده نمائید.

با مراجعه به این صفحه می توانید درخواست دریافت مجدد ایمیل را ارسال نمائید.

جهت ورود به سایت بایستی در نوار سبز رنگ بالای صفحات گزینه ورود به سایت را انتخاب نمائید. در صورتی که سه بار شناسه کاربری یا رمز عبور خود را اشتباه وارد نمائید، پرونده شما قفل می گردد و بایستی از طریق این صفحه جهت باز کردن قفل اقدام نمائید.

با مراجعه به این صفحه می توانید درخواست دریافت رمز عبور جدید را ارسال نمائید.

با مراجعه به این صفحه می توانید درخواست دریافت شناسه کاربری خود و یک رمز عبور جدید را ارسال نمائید.

ارتباط کلینیک با اعضا (ارسال رمز عبور، رژیم ها، سوابق پزشکی و …) از طریق ایمیل انجام می شود، بنابراین هر آدرس ایمیل تنها یک بار می تواند در سایت ثبت نام نماید.

پس از ثبت نام اولیه ایمیلی حاوی شناسه کاربری و رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد، با استفاده از شناسه کاربری و رمز عبور می توانید وارد سایت شده و هزینه دوره درمانی را پرداخت نمائید. پس از تائید پرداخت هزینه دوره رژیم درمانی، دوره درمانی آغاز خواهد شد.

پس از ورود به سایت می توانید از طریق گزینه تغییر رمز عبور که در نوار آبی رنگ بالای صفحات موجود است، رمز عبور را به دلخواه خود تغییر دهید.

پرداخت اینترنتی، نحوه پرداخت، شروع دوره و ...

پس از ورود به سایت از طریق بخش پرداخت هزینه می توانید پرداخت را انجام دهید.

با مراجعه به این صفحه می توانید راهنمای پرداخت اینترنتی را مطالعه نمائید.

خیر، در حال حاظر کارتهائی که دارای شماره CVV2، تاریخ انقضا و رمز اینترنتی کارت باشند می توانند اقدام به پرداخت اینترنتی نمایند. لیست کارتهای بانکی که این قابلیت را دارا هستند در این آدرس می توانید مشاهده نمائید.

خیر، می توانید با مراجعه به خودپرداز یا مراجعه مستقیم به بانک، هزینه دوره را پرداخت نمائید و پس از ورود به سایت شماره فیش خود را ثبت نمائید. در صورتی که به صورت اینترنتی هزینه را پرداخت نمائید مشمول ۱۰ درصد تخفیف خواهید شد.

دریافت سوابق پزشکی شما، دریافت عادات غذائی ، ارسال رژیم و … نیازمند حضور تیم پزشکی کلینیک نوین است، بنابراین این امور در ساعات اداری انجام می شود. همچنین دوره درمانی تنها در صورتی آغاز می گردد که پرداخت هزینه تائید شده باشد.

طبق اعلام بانک سامان در صورت بروز مشکل و تائید نشدن پرداخت توسط کلینیک ظرف ۱ الی ۲ ساعت وجه مورد نظر برگشت زده خواهد شد، بنابراین در صورت بروز مشکل ۲ ساعت صبر نمائید و مجددا اقدام به پرداخت نمائید.

طبق اعلام بانک سامان در صورت بروز مشکل و تائید نشدن پرداخت توسط کلینیک ظرف ۱ الی ۲ ساعت وجه مورد نظر برگشت زده خواهد شد و به حساب شما برمی گردد.

پرداخت اینترنتی شامل چهار مرحله است، در صورتی که مرحله آخر (یعنی تایید پرداخت در وب سایت کلینیک نوین ) انجام گردد و پیام (بانک صحت رسيد ديجيتالي شما را تصديق نمود. فرايند پرداخت تکميل گشت) را مشاهده نمائید پرداخت اینترنتی شما تائید گردیده است و می توانید از خدمات کلینیک استفاده نمائید.

خبرنامه، ثبت نام، لغو عضویت، تائید ثبت نام و ...

با مراجعه به این صفحه می توانید جهت دریافت خبرنامه رایگان کلینیک اقدام نمائید.

خیر، خبرنامه رایگان است.

با مراجعه به این صفحه می توانید در خواست ارسال مجدد ایمیل تائید عضویت را مطرح کنید.

پس از ثبت نام جهت دریافت خبرنامه، ایمیل تائید عضویت برای شما ارسال می گردد، پس از دریافت ایمیل بایستی بر روی لینک فعال سازی موجود در ایمیل کلیک کنید تا عضویت شما تائید گردد.