چای بخور تا کمر باریک بشی

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 32)
  • نویسنده
    shamim
    مشارکت کننده

اول باید اراده داشته باشی تا به اونی که میخوای برسی…………پس اراده کن تالاغرشی!!!!!!!!!
    و بعد از اراده به چای فک کن…………..!!!!

madjd
    مدیرکل

نگهبان عزیز گل گفتید

zahra jamshidi
    مشارکت کننده

بسیار ممنون از پیشنهاد خوبتون
    یعنی از فروشنده بخوایم که چای سبز لاهیجان بهمون بده کافیه ؟ اسمش همینه؟

رها
    مشارکت کننده

سلام جدیدا” شنیدم مضرات چای سبز بیشتر از خاصیتش هست .دوستی میگفت در یک مقاله نوشته که مصرف چای سبز باعث
    دفع املاح مفید از روده بزرگ میشود و در دراز مدت باعث سوراخ شدن روده بزرگ میشه .
    نمیدونم این مطلب چقدر سندیت داره ،خواهشا” اگه دوستان در این باره اطلاعاتی دارن منو هم در جریان بذارن ،ممنون

madjd
    مدیرکل

محققان آمريکايي و اسپانيايي در تحقيق بر روي اثرات زيانبار چاي سبز بر روي کبد و به طور کلي بدن را در طولاني مدت، شناسايي کردند.
    اين محققان موفق به کشف خاصيت غير معمول چاي سبز شدند که مانع از جذب اسيد فوليک در بدن مي شود.
    همچنين؛ با مصرف تنها دو يا سه فنجان چاي سبز در روز، ممکن است اختلال ساختاري و عملکردي در کبد ايجاد شود.
    محققان دانشگاه دولتي واقع در ايالت نيوجرسي، به تاثير منفي چاي سبز بر پالايش سلولهاي کبدي پي بردند.
    همچنين؛ آنها دريافتند، در صورتيکه چاي سبز به طور مرتب مصرف شود، در بدن تعداد پلي فنول هايي که تاثير منفي بر کبد در سطح سلولي مي گذارد، افزايش مي يابد که مي تواند منجر به اختلال کامل در عملکرد اين عضو شود.

رها
    مشارکت کننده

پس یعنی دیگه استفاده نکنیم،بخصوص همسرم که کبد چرب دارن؟

هانیه
    مشارکت کننده

پس حالا چه کار کنیم!! من روزی دست کم یک لیوان رو میخورم!!!

ana
    مشارکت کننده

عجب پس بلاخره بخوریم یا نه من چون متابولیسمم خیلی پایینه هر روز تقریبا 1 لیتر چای سبز میخورم و میخوام تا آخر رژیمم ادامش بدم.

shadi7
    مشارکت کننده

من یک سال بیشتر که هر روز چای سبز میخورم برای سیستم دفاعی بدن خوبه خواص زیادی هم داره ولی معجزه نمیکنه من دو کیلو اضافه وزن دارم که شده مشکل من اگه با چای سبز حل میشد من این مشکل نداشتم

رها
    مشارکت کننده

کارشناسای محترم خواهشا جواب بدید لطفا،بالاخره چای سبز بخوریم یا نخوریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

madjd
    مدیرکل

شما میتوانید 1-2 بار در روز چای سبز میل کنید ولی نباید فکر کنید با نوشیدن چای سبز معجزه ای اتفاق می افتد .

رها
    مشارکت کننده

ممنون خانم مجد بله من روزی دو بار چای سبز استفاده میکنم ،قبل از ظهر و بعد از ظهر و بیشتر بخاطر خواص ضد سرطانیش نه کاهش وزن:)
    ممنون که جواب دادین :heart:

madjd
    مدیرکل

محققان دریافتند که چای سبز می‌تواند به درمان کبد چرب کمک کند.
    تحقیقات جدید نشان می‌دهد که مصرف چای سبز می‌تواند اثر رادیکالهای آزاد و مواد مضر در کبد را پاکسازی کند.
    این بیماری، گاهی باعث اختلال در فعالیت طبیعی بافت کبد می‌شود و می‌تواند سیر پیش‌رونده پیدا کند، باعث نارسایی کبد یا سیروز کبدی شود.

رها
    مشارکت کننده

بازم ممنون از کمکتون ،پس همسری هم همچنان استفاده کنن

madjd
    مدیرکل

همان طور که می بینید چدر نتایج مطالعات ضد و نقیض است !
    پس بدنبال نتیجه ی درمانی با چای سبز نباشید.

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 32)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.