چای بخور تا کمر باریک بشی

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 32)
  • نویسنده
    farzaneh negahban
    مشارکت کننده

مطالعه ای اخیرا در چین انجام شده که به بررسی اثر مصرف چای سبز به شاخص های چاقی پرداخته اند ،
    182نفر دارای اضافه وزن در این مطالعه شرکت داشتن و برای مدت 90 روز 2 بار در روز از چای سبز استفاده کردن، در انتهای مطالعه کاهش چربی شکمی(5.6cm2 )،کاهش دور کمر(1.9cm ) و کاهش وزن(1.2kg ) در گروه مصرف کننده چای سبز نسبت به گروه پلاسیبو دیده شد. این مطالعه به اثر کاتچین(ترکیب موجود در چای سبز) در کاهش وزن پرداخته بود، و با مصرف نوعی از چای سبز که حاوی کاتچین بیشتری بود ، تاثیرات قوی تر میشد.

susan
    مشارکت کننده

پس براي همينه كه چيني ها و ژاپنيها ،كلاً كشورهاي آسياي شرقي مردمي لاغر و كمر باريك دارن
    خوشبحالشون كاشكي به ما هم از كوچيكي چاي سبز ميدادن

madjd
    مدیرکل

ماهی رو هر وقت از آب بگیرید تازه است
    از الان خوردن چای سبز رو شروع کنید و از فواید آن استفاده کنید

susan
    مشارکت کننده

راست گفتين اصلاً اين ماهي يادم نبود
    مرسي كه يادآوري كردي

ناشناس
    میهمان

بله. به به ! به به! چشم ما روشن. می بینم که بازهم اینجا یواشکی یک مجمع تشکیل داده اید و نشسته اید دور هم هی از خواص چایی خوب می گید. پس چرا انقدر بی توجهی می کنید. ای مجمع دوستداران چای . ای طرفداران دسیسه.

paria
    مشارکت کننده

غذاشناس عزیز واقعا خیلی بامزه این

farzaneh negahban
    مشارکت کننده

برای شروع عادات غذایی خوب هیچ وقت دیر نیست

s.samadi
    مشارکت کننده

فرزانه عزیز از یادآوریتون متشکر جالب بود

ناشناس
    میهمان

با عرض پوزش من چای خواران حرفه ای زیادی را دیدم که کمرشان پهن اندر پهن هست. و هیچ باریکی ای در کمرشان یافت نمی شود.

farzaneh negahban
    مشارکت کننده

مطمئنا کسی انتظار نداره که از صبح تا شب غذاهای چرب و پرکالری بخوره و هیچ تحرکی هم نداشته باشه و اونوقت دو فنجان چای براش معجزه بکنه !!!
    من خودم هم از این موردها دیدم

farnaz
    مشارکت کننده

چای سبز‌هایی‌ که توی ایران به فروش میرسه،واقعا بد مزه هستن. من ترکیه هستم،چای سبز اینجا به شکل برگ‌های خشک شدست،خیلی‌ هم خوشمزه است.اگه موقع دم کردن توش نصف چوب دارچین و ۱ دونه میخک بندازین،مزه ش فوق‌العاده می‌شه.وقتی‌ می‌ریزن توی لیوان کمی‌ هم زنجبیل تازه رنده کنید و با خرما بخورین.ولی‌ اینکه به تنهایی‌ لاغر می‌کنه؟ نه، اونقدر قدرت نداره که کالری ۱ بشقاب سیب زمینی‌ سرخ کرده رو خنثی کنه:د ولی‌ متابولیسم رو افزایش میده

farzaneh negahban
    مشارکت کننده

متاسفانه منم باهاتون موافقم ، یه دوستی یه مدت چای سبز از هند میاورد و من تازه فهمیدم که این چای سبز که اینجا میخورم اصلا خوش طعم نیست
    مرسی از توصیه هاتون ، امتحان می کنم

susan
    مشارکت کننده

من تا حالا فقط دو يا سه بار چاي سبز خوردم ولي واقعاً بد طعم بوده.تا الان فكر ميكردم همه همين طعم و مزه رو دارن حالا كه شما اينا و گفتين بايد امتحان كنم
    مرسي از راهنمايي

farnaz
    مشارکت کننده

خواهش می‌کنم، موقع خرید دقت کنید که به شکل برگ‌های کوچیکه خشک شده باشه.نه مثل چای سیاه رشته‌ای و باریک.ما که دیگه توی خونه چای سبز استفاده نمی‌کنیم:)[hr]
    اشتباه شد،می‌خواستم بگم چای سیاه دیگه استفاده نمی‌کنیم:))

navazandeh
    مشارکت کننده

چای؟
    اما من زیاد چای نمی خورم!!!

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 32)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.