کاهش وزن و اعتماد به نفس
سن: ۳۰ سال
وزن اولیه: ۸۴ کیلوگرم
میزان کاهش وزن: ۲۰ کیلوگرم
مدت کاهش وزن: ۶ ماه
مدت ها بود که متوجه شده بودم باید وزنم را کاهش دهم، اما چون رژیم گرفتن را مترادف گرسنگی کشیدن می دانستم مدام این تصمیم را به تعویق می انداختم. تا این که بعد از ۶ ماه کلنجار رفتن با خود، رژیم درمانی نوین را برای رسیدن به یکی از بزرگترین آرزوهایم که کاهش وزن بود انتخاب کردم.
هر چند در ابتدا با کمی تردید پا به این مجموعه گذاشتم، اما برخلاف تصورم بدون آن که مجبور به رعایت رژیم های عجیب و غریب باشم و یا مجبور باشم در طول روز با گرسنگی دست و پنجه نرم کنم موفق شدم وزنم را کاهش دهم.
رژیم های نوین تنها محدود کردن کالری دریافتی روزانه نیست، بلکه با ایجاد چند تغییر کوچک در عادات غذایی به کاهش وزن کمک می کند. اول آن که به من کمک کرد تا انتخاب های غذایی بهتری داشته باشم. از آن به بعد بود که تنها برای رفع گرسنگی هر غذایی را نمی خورم بلکه به نیازهای بدنم نیز توجه می کنم.
دومین چیزی که در رژیم های نوین به چشم می آید زمان های منظمی است که برای هر وعده و میان وعده در نظر گرفته شده است. خوردن غذاهای سالم در ساعات مشخص مانع از ایجاد گرسنگی می شود.
سومین عاملی که به کاهش وزن من کمک کرد اضافه شدن فعالیت بدنی به برنامه روزانه ام بود. من بیشتر ساعات روز را سر کار هستم و فرصت کافی برای ورزش کردن ندارم. به همین علت صبح ها کمی زودتر بیدار می شدم و در حیاط منزل پیاده روی می کردم.
من دو دوره از رژیم های نوین استفاده کردم و  در این مدت موفق به ۲۰ کیلو کاهش وزن شدم. کاهش وزن سبب شد پرانرژی تر از قبل باشم و سلامتی و اعتماد به نفس را در زندگی تجربه کنم.

Loading