رژیم آنلاین – رژیم آنلاین و رژیم اینترنتی دکتر فرشچی

سن: ۲۴ سال
وزن اولیه: ۶۹ کیلوگرم
میزان کاهش وزن: ۱۰ کیلوگرم
مدت کاهش وزن: ۳ ماه
من با هدف ادامه تحصیل یک سال بود که در خارج از ایران زندگی می کردم. دوری از خانواده و نداشتن وقت کافی سبب شده بود تقریباً تمام روزهای هفته از فست فود و غذاهای رستوران استفاده کنم. خیلی حواسم به تغییرات وزنم نبود. حتی به درستی متوجه نشده بودم که لباس های قبلی ام کم کم برایم تنگ می شوند.
بعد از یک سال برای دیدن خانواده به ایران آمدم. خانواده ام در بدو ورود به ایران به من گفتند که چاق شده ام. حقیقتاً این حرف مرا بسیار ناراحت کرد. بعد از چند هفته که برگشتم شروع به رژیم گرفتن کردم.
برای اینکه سرعت کاهش وزنم سریع تر باشد وعده ناهار را حذف کردم. وزن کم می کردم اما به شدت احساس ضعف می کردم و عصبی شده بودم. مادرم که در ایران از وضعیت من اطلاع پیدا کرده بود، به علت اینکه خودسرانه رژیم گرفته بودم سرزنشم می کرد. به پیشنهاد خواهرزاده ام که از طریق مجله با آقای دکتر فرشچی آشنا شده بود تصمیم گرفتم در دوره های غیرحضوری رژیم (رژیم اینترنتی و رژیم آنلاین) که زیر نظر ایشان انجام می شد شرکت کنم. رژیم اینترنتی دکتر فرشچی این موقعیت و برای من فراهم کرده بود که به راحتی بتوانم بعد از ساعت درسی از طریق ایمیل با کارشناسای ایشان در تماس بوده و سوالات خود را مطرح کنم و اگر مشکلی بود کمکم میکردند.
در رژیمی که برای من تنظیم شده بود سعی شده بود تا حد امکان غذاهایی گنجانده شود که به سادگی تهیه می شوند. هرچند رعایت آن در ابتدا کمی سخت بود اما به تدریج توانستم با مدیریت صحیح زمان و برنامه ریزی تمام غذاهای رژیم را خودم در منزل تهیه کنم.
طی مدت ۳ ماه توانستم ۱۰ کیلو وزن کم کنم. البته در کنار رژیم ورزش هم می کردم. توصیه من به سایرین این است که هیچ وقت خودسرانه اقدام به کاهش وزن نکنند. چراکه نه تنها ممکن است به سلامتی شان آسیب بزنند بلکه بعد از مدتی ممکن است بدنشان نسبت به رژیم مقاوم شده و دوباره چاق شوند. کسانی که در راه دور هستند و یا مشغله کاری زیادی دارند و به این دلیل به دکتر مراجعه نمیکنند به راحتی می توانند از رژیم های اینترنتی و رژیم های آنلاین دکتر فرشچی استفاده کنند و بدون اتلاف وقتشان به وزن دلخواهشان برسند.

Loading