داستان افراد موفق در کاهش وزن: پایان ناامیدی در رژیم

کاهش وزن

سن: ۲۴ سال
وزن اولیه: ۸۱ کیلوگرم
کاهش وزن: ۱۸ کیلوگرم
مدت کاهش وزن: ۶ ماه
من هم خودم و هم بسیاری از اطرافیانم چاق هستیم. بیشتر افرادی که من می‌شناسم تصور می‌کردند که این مشکل لاینحل است و باید به صورتی با اضافه وزنی که دارند کنار بیایند. حتی برخی فکر می‌کردند از نظر ژنتیکی چاق هستند و بنابراین جز غصه خوردن کار دیگری نمی‌توانند انجام دهند.
من چند بار برای کاهش وزن اقدام کردم. ولی چون تحت نظر متخصص تغذیه رژیم نمی‌گرفتم چند کیلو کم می‌کردم و دوباره به وزن اولیه برمی‌گشتم. حتی گاهی وزن بازگشتی در ناحیه دیگری از بدنم ظاهر می‌شد.
از یک طرف عدم موفقیت در کاهش وزن و از طرف دیگر صحبت‌های دلسرد کننده اطرافیان که خود مانند من چاق بودند ناامیدم کرده بود. تا اینکه یک روز در داخل استخر با خانمی آشنا شدم که با هیجان در مورد رژیمی که به کاهش وزنش کمک کرده بود صحبت می‌کرد. با آن شخص صحبت کرده و از این طریق با کلینیک رژیم درمانی نوین آشنا شدم.
مراجعه به کلینیک نوین دری تازه به روی من گشود. در هفته‌های اول رژیم ناپرهیزی داشتم و گاهی تنقلات می‌خوردم اما به مرور زمان عادات غذایی‌ام را تغییر دادم. کاهش وزنم به طور پیوسته ادامه داشت و حتی پس از گذشت چند ماه که از شروع رژیم می‌گذشت متوقف نشده بود. دیگر از تغییر وزن مکرر خبری نبود و در یک روند آرام و پیوسته وزن کم می‌کردم.
اکنون پس از ۶ ماه از فکر کردن به مسیری که با موفقیت پیموده‌ام لذت می‌برم. اطرافیانم برخلاف زمانی که تازه رژیم را شروع کرده بودم نه تنها دلسردم نمی‌کنند بلکه مرا برای رسیدن به وزن ایده‌آل تشویق کرده و تصمیم دارند با مراجعه به رژیم درمانی نوین موفقیت مرا تجربه کنند.

Loading