بارداری موفق با کاهش وزن
سن: ۳۲ سال
وزن اولیه:۸۲ کیلوگرم
میزان کاهش وزن: ۲۶ کیلوگرم
مدت کاهش وزن: ۹ ماه
۱ سال از ازدواجم گذشته بود که باردار شدم. اما جنینم سقط شد. متخصص زنان اضافه وزنی را که به آن مبتلا بودم در علت سقط جنین بی تاثیر نمی دانست. بنابراین توصیه کرد قبل از آن که دوباره باردار شوم وزنم را کاهش دهم. ایشان آقای دکتر فرشچی را به من معرفی کردند.
با وجود آن که در ابتدا در اثر غم و ناراحتی که به علت سقط جنین داشتم امیدی به کاهش وزن نداشتم اما چون می خواستم فرزند سالمی داشته باشم به آقای دکتر مراجعه و مشکلم را مطرح کردم. آقای دکتر به من اطمینان دادند که اگر به درستی رژیم ها را رعایت کنم و عادات نادرست غذایی ام را اصلاح کنم به زودی به وزن مناسب رسیده و مجدداً می توانم باردار شوم.
من ۹ ماه از رژیم های نوین استفاده کردم و در این مدت ۲۶ کیلو کاهش وزن داشتم. مدتی بعد از رسیدن به وزن مناسب باردار شدم.
می دانستم که در دوران بارداری وزن افزایش می یابد. برای اینکه افزایش وزنم در این دوران از حد مجاز بیشتر نشود تصمیم گرفتم تحت نظر آقای دکتر رژیم بارداری بگیرم. رژیمی که برای بارداری من تنظیم شده بود مانند رژیم های قبلی ام حاوی مواد غذایی سالم بود که نیازهایم را در دوران بارداری تامین می کرد.
من تا پایان دوره بارداری تحت نظر آقای دکتر بودم. افزایش وزن من در این دوران کاملاً کنترل شده بود و پزشک زنان از این روند راضی بود. خوشبختانه بعد از تجربه تلخی که در بارداری قبلی داشتم این بار فرزندم صحیح و سالم به دنیا آمد.
در حال حاضر، دوباره در حال استفاده از رژیم های آقای دکتر فرشچی هستم. این بار می خواهم افزایش وزنی را که در دوران باداری داشته ام، جبران کنم و به وزن ایده آل برسم.

Loading