چاقی و عدم اعتماد به نفس
سن: ۲۴ سال
وزن اولیه: ۹۵ کیلوگرم
میزان کاهش وزن: ۳۳ کیلوگرم
مدت کاهش وزن: ۱۲ ماه
آنچه باعث شد به کلینیک رژیم درمانی نوین برای کاهش وزن مراجعه کنم عدم اعتماد به نفسی بود که به علت چاق بودنم داشتم. به هیچ عنوان از ظاهر خودم راضی نبودم. این مشکل سبب شده بود کمتر در اجتماع حاضر شوم و به همین علت بسیاری از فرصت ‌های طلایی زندگی ‌ام را از دست دهم.
کاهش وزنی که به کمک رژیم‌ های کلینیک نوین به آن دست پیدا کردم حقیقتاً یکی از مهم ‌ترین کارهایی است که تاکنون در تمام طول زندگی ‌ام انجام داده ‌ام. رسیدن به این موفقیت ابتدا برای من مانند یک کابوس بود. گمان می‌ کردم رژیم گرفتن چیزی جزء عذاب کشیدن و نخوردن نیست، اما با عزم و اراده راسخ توانستم بر این مشکل غلبه کنم.
از ابتدا که در دوره ‌های این کلینیک ثبت نام کردم سعی کردم رژیم را دقیقاً اجرا کنم. مصرف بیسکوئیت و شکلات را کنار گذاشته و میوه و سبزی بیشتری مصرف می‌ کردم. به جای لبنیات پرچرب از انواع کم چرب آن استفاده می‌ کردم. مصرف نوشابه را که به شدت به آن علاقه داشتم کاملاً کنار گذاشتم.
روزهایی که وقت کافی داشتم در پارک نزدیک منزل پیاده‌روی می‌کردم و در مابقی روزها در منزل ورزش می‌کردم.
کاهش وزن سبب شد احساس بهتری نسبت به خودم داشته باشم. دیگر از جمع گریزان نیستم و با اعتماد به نفس در هر جایی حاضر می ‌شوم. لباس‌ های دلخواهم را می ‌خرم و با حسرت به ویترین مغازه ‌ها نگاه  نمی ‌کنم.
حال که به وزن مناسب رسیده ‌ام سعی در نگاه داشتن وزن مطلوب خود دارم. مطمئنم با آنچه طی این مدت یاد گرفته‌ ام و تغییراتی که در عادات غذا خوردنم ایجاد شده است هرگز به وزن گذشته باز نمی‌ گردم.

Loading