اجرای رژیم برایم آسان بود.

سن: ۲۱ سال
وزن اولیه: ۸۸ کیلوگرم
کاهش وزن: ۲۲ کیلوگرم
مدت کاهش وزن: ۶ ماه
اگر با بسیاری از افراد چاق صحبت کنید متوجه می ‌شوید که اکثر آن‌ ها چندین بار رژیم گرفته‌ اند اما یا موفق به کاهش وزن نشده ‌اند و یا بعد از مدتی مجدداً وزنشان افزایش یافته است. من هم جزء افرادی هستم که از دوران نوجوانی روش‌ های مختلفی را برای کاهش وزن امتحان کرده ‌ام. اما هر بار تنها چند ماه توانستم دوام آورده و به رژیم پایبند باشم.
مهم ‌ترین دلیلی که سبب می ‌شد در این راه شکست بخورم تفاوت بسیار زیاد این رژیم ‌ها با سبک زندگی من بود. مجبور بودم حتماً در روز خاصی از هفته غذای خاصی را مصرف کنم. از طرفی، بسیاری از مواد غذایی از رژیم من حذف شده بود. مصرف غذاهای تکراری و محدود بعد از گذشت چند هفته برایم بسیار عذاب ‌آور می‌ شد. به طوری که برای خوردن برخی غذاها ولع عجیبی پیدا می‌ کردم.
از طریق داستان افراد موفقی که در مجله به چاپ می‌ رسید با رژیم درمانی نوین آشنا شدم. متوجه شدم که می‌ توانم رژیم خود را از طریق اینترنت و به طور غیرحضوری از این مرکز دریافت کنم. برای من که در شهرستان زندگی می ‌کردم رژیم اینترنتی بسیار مناسب بود.

کاهش وزن و رژیم غذایی

بعد از ثبت نام طی صحبتی که با کارشناس خود داشتم شرایط کاری خود را توضیح دادم و از ایشان خواستم که از غذاهای ساده برای تنظیم رژیم من استفاده شود. خوشبختانه غذاهایی در رژیم من گذاشته شده بود که می ‌توانستم در مدت کوتاهی آن‌ ها را تهیه کنم. هرچند بسیاری از غذاهای پرکالری و پرچرب از رژیم من حذف شده بود و مجاز به مصرف آن ‌ها نبودم، اما به طور کلی تنوع رژیم مناسب بود.
هر چه از ادامه رژیم می‌ گذشت و وزن کم می‌ کردم برای ادامه رژیم انگیزه بیشتری پیدا می‌ کردم. اجرای راحت رژیم به من کمک کرد تا ۶ ماه متوالی به اجرای رژیم ادامه داده و شاهد نتایج بسیار خوب آن بر روی تناسب اندام خود باشم.

Loading