کمک و مشاوره

در حال نمایش 6 نوشته (از کل 6)
  • نویسنده
    mahsa – h
    مشارکت کننده

با سلام
    اول از هر چیز سال نو رو به همه و به خصوص جامعه تغذیه تبریک میگم…
    و تشکر بابت فعالیت های مفیدی که در قالب این وب دارید.. روزی که خیلی اتفاقی با اینجا آشنا شدم فوق العاده خوشم اومد و هر روز مطالب جدیدو دنبال می کنم…امیدوارم هر روز باانگیزه تر و مصمم تر از دیروز در این مسیر پیش برید…
    یه کمک میخواستم که اگر بهم کمک کنین واقعا ممنون میشم…
    من دانشجوی ترم آخر تغذیه هستم و می خواستم ببینم بهترین کار و برنامه برای شرایط من چی میتونه باشه!! به نظر شما من آزمون ارشد تغذیه بدم و رشته تغذیه رو ادامه بدم بهتره یا آزمون کارشناسی به پزشکی بدم و در رشته پزشکی ادامه تحصیل بدم؟؟؟
    با اینکه به رشته تغذیه هم علاقه دارم ولی به خاطر اینکه فرهنگ تغذیه هنوز تو جامعه به طوری نیست که از لحاظ بازار کار و موقعیت اجتماعی نیازها و انتظارات آدم رو برطرف کنه به این فکر افتادم که رشته پزشکی رو ادامه بدم!!
    ممنون میشم اگر کمکم کنین…
    باسپاس….

mahsa – h
    مشارکت کننده

دوباره سلام
    امیدوارم تعطیلات خوبی رو گذرونده باشین……………
    واقعا هیچ کسی نیست یه کمکی ، توصیه ای ، پیشنهادی ، نصیحتی چیزی داشته باشه که بتونه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

Mr.X
    مشارکت کننده

salam

rastesh chizi ke too jamee dide mishe bazar kar baraye taghzie kheily bishtar az pezeshkie

dardesare in reshte ham kamtare

shoma be har chi alaghe dari hamoono edame bede

age too karet TOP bashi 100% kare por dar amadi khahi dasht.

movafagh bashi.

madjd
    مدیرکل

سلام -سال نو شما هم مبارک باشه
    اگر به کار تحقیقات علاقه مند هستید فوق تغذیه را شروع کنید.
    اگر دوست دارید کار تغذیه (دادن مشاوره تغذیه و رژیم درمانی)را شروع کنید با همین لیسانس به راحتی میتوانید کارتان را شروع کنید.
    درمورد ادامه تحصیل در پزشکی باید بیشتر تحقیق کنید چون متاسفانه در آمد پزشکی با در نظر گرفتن زمان تحصیل شاید زیاد ارضا کننده نباشد
    موفق باشید.

mahsa – h
    مشارکت کننده

با سلام
    ممنونم ازتون که کمکم کردین…. ولی چیزی که این روزا منو از ادامه تحصیل تو رشته تغذیه دلسرد می کنه اینه که میبینم رشته تغذیه واقعا جایگاه مشخصی تو بیمارستان نداره!!!!!!!!!!!! و کل وظایف یک کارشناس تغذیه تو بیمارستان فقط تو مدیریت بخش غذا و آشپزخونه خلاصه میشه که حتی 1 ثانیه هم نمیتونم تحملش کنم!!
    ولی به کارهای تحقیقاتی هم خیلی علاقه دارم!!!

zahra jamshidi
    مشارکت کننده

به نظر من مهمترین عامل تعیین کننده در انتخاب رشته، علاقه ی شماست و بعد از اون بازار کار رشته مورد علاقه رو بایستی بررسی کرد.

در حال نمایش 6 نوشته (از کل 6)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.