مصرف آب سبزیجات روشی مفید برا ی تامین مواد مغذی لازم برای بدن

در حال نمایش 6 نوشته (از کل 6)
  • نویسنده
    n.fazel
    مشارکت کننده

مطالعات نشان می دهند که آب سبزیجات 100% طبیعی می تواند راهی ساده برای افزایش سبزیجات مصرفی و کمک به کاهش وزن باشد. سبزیجات چگالی پایین انرژی دارند و علاوه بر این دارای فیبر، ویتامین ها و املاح فراوان هستند.
    امروزه توصیه متخصصان تغذیه به افزایش مصرف سبزیجات و میوه است. نوشیدن آب سبزیجات می تواند به رسیدن به این هدف کمک کند. و در رزیم های کاهش وزن به کار رود.

Source:
    Emily Jane Meyer
    Weber Shandwick Worldwide

azy
    مشارکت کننده

ممنون از مطلبتون..اما به غیر از کرفس چه سبزی دیگری هست که مزه خوبی داشته باشد و تند هم نباشد که بتوان استفاده کرد برای لاغری؟؟…
    در ضمن پزشکان تاکید دارند آب میوه ها را جایگزین میوه نکنیم چرا که تعداد بیشتری میوه را استفاده میکنیم این در حالی است که مثلا با خوردن یک عدد پرتغال احساس سیری میکنیم و کالری کمتری هم به بدن میرسانیم

farzaneh negahban
    مشارکت کننده

خیلی ممنون
    بله مصرف خود سبزی یا میوه بعلت اینکه احساس سیری طولانی تری میده بهتره اما منظور این مطالعه پیشنهاد روش هایی ساده برای گنجاندن سبزی در رژیم غذایی افراد بوده ، چون همونطور که میدونین خیلی ها در مصرف میوه و سبزی تنبلی می کنن[hr]
    راستی آب هویج خیلی هم خوشمزه است، اضافه کردن آب یا پوره گوجه فرنگی هم به نوشیدنی ها خیلی خوبه

کاربر عادی
    مشارکت کننده

مرسی
    من از آب سبزیجات اصلاً خوشم نمی یاد.

n.fazel
    مشارکت کننده

ممکنه آب سبزیجات طعم خوب ینداشته باشه اما مصرف اون خیلی هم سخت نیست. من خودم کرفس، بروکلی، هویج، گوجه خلاصه هر سبزی ای که دستم میاد رو میکس می کنم هر بار خیلی کم مثلا نصف فنجون بعد دماغم رو می گیرم و سر می کشم. خیلی راحت با 4 بار مصرف در روز می تونید 4 واحد سبزیجات مصرف کنید.

azy
    مشارکت کننده

یعنی با میکسر یا ابش رو با ابمیوه گیری میگیرید؟یعنی غلیظ میخورید؟

در حال نمایش 6 نوشته (از کل 6)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.