علل ریزش مو

در حال نمایش 8 نوشته (از کل 8)
  • نویسنده
    ezamani
    مشارکت کننده

[align=justify]- ریزش مو می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد و یکی از معمول‌ترین آنها کمبود ریزمغذی‌ها و املاح ضروری در بدن است.

– استرس ناشی از بیماری یا عمل جراحی که البته این نوع ریزش مو اغلب موقتی است.

– تغییر در میزان ترشحات هورمونی که اغلب از بارداری یا اختلالات غده تیروئید ناشی می‌شود.

– استفاده از داروهای خاص همچون داروهای رقیق‌کننده خون، داروهای افسردگی، قرص‌های ضدبارداری، داروهای قلب و یا ویتامین A که به ریزش مو را تشدید می‌کند.

– ابتلا به عفونت قارچی پوست سر نیز در از دست دادن موها نقش دارد.

– گاهی نیز ابتلا به برخی بیماری‌های همچون دیابت یا لوپوس در ریزش مو موثر است.
    [/align]

لیلی
    مشارکت کننده

در اثر رژیم هم میشه من تقریبا دارم تاس میشم مشکل هورمونی هم ندارم این داروی طلسم که تومده را شنیدین خوبه؟

مریم
    مشارکت کننده

لیلی جون ویتامین E و مولتی ویتامین مینرال نمی خوری؟ من تو شروع رژیم به کارشناسم گفتم مشکل ریزش مو دارم اونم بهم گفت که این دوتا قرص رو بگیریم و صبح یکی و ناهار هم یکی با غذام بخورم البته من چون کلا مشکل کم خونی هم دارم شبا هم قرص آهن می خورم ، ریزش موم تقریبا مثه قبل از رژیمم هستش البته یه خورده بیشتر شده که اونم عادی هستش:blush: من خودم قبل از رژیمم هم تقریبا تاس بودم کلی هم آزمایش و دارو رو المتحان کردم نهایتا به هم گفتن چون بیشتر افراد فامیلتون دچار طاسی هستن به شما هم ارث رسیده البته نوع زنانه اش یعنی مثه مردا کچل نمی شی ولی اینقد موهات کم می شه که می شه گفت یکی بود هزارتا نبوده!!

لیلی
    مشارکت کننده

میگما مادوتا چه قد مثه همیم

مریم
    مشارکت کننده

لیلی جون شاید خواهر باشیم و خودمون ندونیم!!!! بعضی وقتا که خواهرمو دعوا می کنم می گه من دیگه دوست ندارم ، می رم دنبال خواهر واقعیم می گردم !! حالا بیا ماهم تلاش کنیم بگردیم شاید واقعا فامیل باشم و خودمون ندونیم!!! :P

رها
    مشارکت کننده

منم مثل شما موهای کم پشتی دارم که علتش کم کاری تیروئیدمه.اما بعد رژیم هم یکم ریزش مو پیدا کردم که به توصیه یک کارشناس قرص زینک پلاس استفاده میکنم که خیلی موثر بوده و ریزش موهام خیلی کم شده

لیلی
    مشارکت کننده

شاید
    میگما نذار بعد رژیم از هم بی خبر باشیم :huh:حداقل به هم ایمیل بدیم من ایمیلم اینجا هست :heart:
    رها جون قرص زینک یا شربتش یعنی قرصش بهتره؟:huh:

zghasemi
    مشارکت کننده

معمولا شربت زینک رو برای کودکان استفاده می کنند

در حال نمایش 8 نوشته (از کل 8)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.