سوال در مورد برنامه غذایی لاغری

در حال نمایش 6 نوشته (از کل 6)
  • نویسنده
    local
    مشارکت کننده

سلام
    ببخشید من یه سوال دارم خدمت شما دوستان عزیز
    من کاراته کار میکنم سبک کن شین کان کاراته(کیو کوشین کاراته) بعد روزهای فرد میرم و از ساعت 8:5 میرم تا 9:5 و روزهای زوج هم میرم زورخانه و هنوز هیکلم بزرگه و شکم دارم میخواستم بدونم چی کار میتونم بکنم تا این شکمم اب بشه یه برنامه بدنسازی و غذایی بهم بدید

n.fazel
    مشارکت کننده

همان طور که خودتون هم می دونید تنها ورزش برای لاغری و کاهش چربی شکم موثر نیست و همراه آن باید یک رژیم غذایی سالم و علمی هم داشته باشید. که پیشنهاد می کنم د راین مورد حتما از مشاوره یک متخص تغذیه استفاده کنید.
    رژیم غذایی و ورزش هوازی (مثل شنا، پیاده روی، دو، دوچرخه سواری) درکنار هم به کاهش وزن و کاهش چربی کمک خواهند کرد.

jojonaz
    مشارکت کننده

سلام ببخشید منم یه سوال دارم می دونم کار بدی کردم ولی خوب چی کار کنم دیگه………
    راستش من 1 ماه ونیم رژیم 1200 کالری گرفتم و 11 کیلو تا حالا کم کردم ینی 93 کیلو بودم الان 82 هستم ولی روند لاغریم متوقف شده البته بگما بدون ورزش تا حالا کم کردم گاهی تریدمیل کار می کنم اما نه همیشه
    به نظرتون الان چی کار کنم هنوز در رژیم 1200 هستم ولی 2 هفتست کم نکردم البته فکر می کنم سایزم در حال کم شدنه ولی دوست دارم وزنم کم بشه
    می تونم کالری دریافتیمو زیاد کنم ولی کالری بیشتری بسوزونم؟با این کار وزنم زیاد نمیشه
    خواهش می کنم به جواب کلی و مختصر اکتفا نکنید

کاربر عادی
    مشارکت کننده

با سلام
    دوست عزیز همانطور که خودتون هم می دونید استفاده از رژیم های سرخود جز اینکه به بدنتان آسیب بزند چیز دیگری ندارد، شما در یک مدت زمان کوتاه وزن زیادی را از دست داده اید، به محض اینکه رژیم را رها کنید به همان سرعت وزنتان بر می گردد.
    توصیه من به شما این است که رژیم تان را رها کنید و تحت نظر دکتر تغذیه رژیم جدیدی را شروع کنید.

jojonaz
    مشارکت کننده

سلام ممنون که جواب دادین اما ینی هیچ راه دیگه ای وجود نداره ؟؟شما دکتر هستید؟شاید بشه کاری کرد نه؟آخه من خیلی زحمت کشیدم و حاضر نیستم دوباره خودمو در اون وزن ببینم آخه الان خیلی کم کردم تورو خدا کمکم کنید

zahra jamshidi
    مشارکت کننده

اولاً کمتر از 1200 و نهایتاً 1000 کالری جایز نیست و اصولاً رژیم های زیر 800 کالری ممنوع هستند . البته بایستی اطلاعات کاملی از مشخصات و اندازه گیری های آنتروپومتری شما داشت تا بتوان کالری مورد نیاز برای کاهش وزن شما را تخمین زد . حال به طور کلی و در شرایط حاضر شما همان 1200 کالری را ادامه بدهید و دریافت خود ار افزایش ندهید ولی این بار یک برنامه ی فعالیت بدنی منظم را به آن اضافه کنید مثلاً حدود 30 تا 40 دقیقه در روز فعالیت های هوازی مانند پیاده روی ، دوچرخه ، شنا و…
    در آخر هم به شما که اینقدر راغب و نگران وزن خود هستید توصیه می کنم حتماً به یک متخصص تغذیه مراجعه کنید تا کاملاً تخصصی و اصولی برنامه تان دنبال شود
    با آروزی موفقتتان در مسیر کاهش وزن

در حال نمایش 6 نوشته (از کل 6)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.