راه حلی برای من نیست ؟

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
  • نویسنده
    ناشناس
    میهمان

من نه مواد شیرین رو دوست دارم مثل شیرینی ها (حتی میوه های شیرین رو نمیتونم بخورم مثل هندونه خربزه ..) نه به غذاهای چرب تمایل دارم
    اگه از روغن هم استفاده کنم فقط زیتون تصفیه نشده و روغن هسته انگور.مخالف شدید فست فود ها و مخصوصا سوسیس کالباسم.
    سیب زمینی دوست ندارم.ولی ماکارونی و برنج مصرف دارم در حد یک بشقاب متوسط.آزمایش دادم مشکلی ندارم اما اضافه وزن دارم اونم بعد از خوردن غذاهای دانشگاه در 4 سال متوالی .الانم دیگه هر روشی رو انتخاب کردم نتونستم به وزن سابقم بر گردم
    قدم 160 وزنم 62 کیلو.در ضمن چاقی م بیشتر موضعیه و خیلی ناراحتم …دارم افسرده میشم دوست ندارم جایی برم مگه مجبور شم
    ممنون میشم اگه یه برنامه به من بدین ..

matin
    مشارکت کننده

هولمز عزیز،نمایه توده بدنی شما 2/24 هست،شما آنقدر اضافه وزن ندارید که خود را تا این قدر تحت فشار روحی قرار میدهید،شک نکنید که این فشار روحی نه تنها کمکی به شما نمیکند بلکه با بر هم زدن اختلالات هورمونی،مانعی در جهت کاهش وزن شما خواهد بود.در ضمن باید بدانید که صرف عدم علاقه به شیرینی جات و غذاهای چرب و فست فود،نمیتواند مانع اضافه وزن شما و یا باعث کاهش وزن شما شود.
    گام اول:شروع یک برنامه جدی کاهش وزن است که ترجیحا تحت نظر یک متخصص تغذیه،با توجه به شرایط فیزیکی شما طراحی شده باشد.
    گام دوم:ورزش و تحرک بدنی،از روزی نیمساعت شروع کرده،و بطور منظم و جدی ادامه دهید تا نهایتا به روزی یکساعت برسد.
    گام بعد:شناخت عادات غلط غذاییتان،مانند:تند غذا خوردن،و بی نظمی در وعده های غذایی و… وترک این عادات بمرور زمان.
    و یک توصیه مهم از سمت من:از شیر کم چرب و سیب آنهم بطور روزانه غافل نشوید.که به کاهش وزنتان کمک شایانی خواهد کرد.
    موفق باشید.

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.