خاطرات

در حال نمایش 8 نوشته (از کل 8)
  • نویسنده
    lida1365
    مشارکت کننده

سلاممممممممممم/دوستان از تجربیاتتون درمورد چاق بودنتون بگید

بچه ها چاقی تو ازدواج تاثیر داره؟من دوتا خواستگار تو همین ماه داشتم میخواستم ببینمشون دل درد داشتم حس میکردم زتشم:huh:چیکار کنم؟

مریم
    مشارکت کننده

لیدا جون چاقی بیشتر تو باروری تاثیر داره مطمئن باش وقتی ازدواج بکنی و هنوز چاق باشی و تصمیم بگیری که باردار بشی دکتر بهت می گه تا وزن کم نکنی نیم شه تازه بعضی هم چاق نیستد و اضافه وزن دارند یعنی حتی اضافه وزن هم تو باروری تاثیر داره خب اگه بخوای جنبه های دیگه اش رو هم در نظر بگیری تو لباس عروس وقتی لاغر باشی خوشگلتری و حتی اعتماد به نفس بیشتری داری!!

lida1365
    مشارکت کننده

او انتخاب مرد چی؟یعنی واقعا مرد لایق خودمو پیدا نمیکنم؟

lida1365
    مشارکت کننده

هیچکدومتون خاطره بد ندارید از چاقیتون/شاید جرقه ای بشه برا کسی که اولین بار میاد تو سایت

مریم
    مشارکت کننده

خاطره بد که زیاد هست خاطره بد از خرید خاطره بد از تو تاکسی نشستن و تمسخر مردم ! یه بار دانشجو بودم یه موتور از کنارم رد شد و بهم گفت بامشاد ! اینقد بهم برخورد که نگو و همون وقت تصمیم گرفتم که لاغر شم و لاغر هم شدم ولی بعد بارداری بازم تپلی شدم ولی الان دیگه نمی ذارم اتفاق قبل بازم بیوفته دیگه رو وزن نرمالم می مونم به امید خدا!!

رها
    مشارکت کننده

منم خاطره بد زیاد دارم ،از درد کمر و زانو گرفته تا تمسخر دیگران اما چیزی که باعث شد دیگه تصمیم جدی برا لاغری بگیرم حرف یکی از اقوام بود ،یه خانم 65 ساله که بهم گفت دیگه کوه رفتن از من و تو گذشته،منو که 30 سالم بود با خودش مقایسه کرد:@
    [hr]
    یکی دیگه هم اینکه پارسال عید تمام شهرمونو زیر پا گذاشتم واسه شلوار جین اما …

zghasemi
    مشارکت کننده

گاهی صحبت های تلخ دیگران تلنگر خوبی هستند برای پیشرفت و حرکت به سمت جلو

lida1365
    مشارکت کننده

منم یه خاله دارم 45 سالشه خودشو هی باهام مقایسه میکنه/لارغ شدما باز چاق شدم اما دیگه درس اینارو گذاشتم کنار فقط فعلا سلامتی اندام شیک

بدترین چیز موقع خریده که هیچی سایز ادم پیدا نمیشه

در حال نمایش 8 نوشته (از کل 8)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.