اگر نمی توانید گوشت بخورید بخوانید

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
  • نویسنده
    s.shahemi
    مشارکت کننده

برخی از افراد هستند که گوشت نمی خورند، یا دوست ندارند یا بدنشان نسبت به گوشت واکنش نشان می دهد .در این بخش درمورد این افراد بحث میکنیم که چه مواد غذایی را جانشین گوشت کنند
    افرادی که نمی‌توانند شیر بخورند به بیماری خونی دچارشده اند و باستی از جایگزین های دیگر مواد غذایی استفاده کنند.
    برخی از مواد غذایی همچون ماهی، حبوبات وسبزیجات پررنگ که حاوی ویتامین های c.e ، بتاکاروتن، آنتی اکسیدان می‌باشند جزء کاملترین مواد غذایی هستند که در سلامت مصرف کنندگان نقش بسزایی دارد.
    سبزیجاتی که برای بدن بسیار مفیدند سبزیجات رنگین تر هستند زیرا از آنتی اکسیدان بیشتری برخوردار هستند.
    افراد مبتلا به کم خونی بایستی گوشت در سبد غذایشان قرار گیرد و در صورت عدم استفاده از گوشت بایستی از مواد غذایی دیگری که منبع غنی از ویتامین c بوده نظیر سبزیجات و میوه ها استفاده شود.
    در صورت دسترس نبودن سبزیجات و میوه بایستی از سرکه یا روغن زیتون همراه با سالاد مصرف شود زیرا باعث جذب آهن می گردد.

t.shams
    مشارکت کننده

سلام دوستان من گوشت زیاد نمیتونم بخورم هم دوست ندارم هم برای هزمش دچار مشکل میشم.و لبنیات هم حساسیت دارم.الان حامله ام جایگزین این مواد چی میتونه باشه ممنون میشم اگه جواب بدین.ومشکل گوارشیم دارم ولی الان به خاطر بارداری نمیتونم دارو مصرف کنم خیلی اذیتم

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.