افزایش وزن

در حال نمایش 7 نوشته (از کل 7)
  • نویسنده
    ehsan1390
    مشارکت کننده

با سلام
    من 30سال سن دارم.وزن60 وقد175 میخواستم وزنم زیادشورچکاربایدانجام بدم؟
    لطفاراهنمایی بفرمایید

zahra jamshidi
    مشارکت کننده

اولاً یک چکاپ کامل بدید تا علت لاغری شما مشخص بشه : مواردی مثل پرکاری تیروئید ، کم خونی ، وجود انگل و… می تونند عاملی برای لاغری فرد باشند .

دوماً بایستی اشتهای شما تنظیم بشه که معمولاً با مکمل های مناسب برای شرایط فرد این اشتهاتصحیح خواهد شد

و از همه مهم تر بایستی تحت نظر یک متخصص تغذیه یک رژیم غذایی سالم و اصولی بگیرید رژیمی که هم عادات و رفتارهای غذایی رو در شما تصحیح کنه و هم دریافت کالری روزانه شما رو افزایش بده .

موفق باشید.

sama5
    مشارکت کننده

سلام خوبید خسته نباشید من 163 قدمه و 70 کیلوام میخواستم ببینم چند کیلو باید لاغربشم تابه وزن مناسب برسم

البته 77 کیلو بودم غذا کم میخورم و7 کیلو کم کردم ولی گیرکردم روی همین 70 کیلو و دیگه کم نکردم چیکار کنم

zahra jamshidi
    مشارکت کننده

سلام خانم sama عزیز
    نمایه توده بدن (BMI) ، شما در حال حاضر 26 می باشد . یعنی دارای اضافه وزن هستید . برای اینکه به وزن مطلوب برسید بایستی نمایه توده بدن خود را به 23 برسونید : یعنی وزن 61 کیوگرم وزن مطلوب شماست .

موفق باشید

leila_nasiri
    مشارکت کننده

درود بر شما . من 32 سال سن دارم و دختر 7 ماهه ای دارم قدم 157 ولی وزنم 75 کیلوست. از شیر خودم دخترم را تغذیه می کنم. چکار کنم که وزنم کم شود؟

sama5
    مشارکت کننده

با سلام وخسته نباشید دوباره خدمت شما درسته من اضافه وزن دارم البته 77 کیلو بودم و غذامو کم کردم البته همه چیز

میخورم ولی کم بااین حال 7 کیلو وزنم کم شد و شدم 70 حالا با اینکه بازم کم میخورم وزنم از 70 هیچ تغییری نمیکنه و

همون 70 کیلو موندم چیکار کنم که وزنم باز کمتر بشه یعنی باز غذامو ازاینی که میخورم کمتر کنم

n.fazel
    مشارکت کننده

خانم نصیری با یک رژیم صحیح و اضافه کردن ورزش به برنامتون می تویند وزنتون رو پایین بیارید. بهتره زودتر اقدام کنید.[hr]
    خانم سما برای کاهش وزن باید کالری ای کمتر از نیزا بدنتون مصرف کنید . با محدود کردن کالری بعد از گذشت مدتی بدن در مقابل رژیم مقاومت کرده و میزان متابولیسم را کاهش می ده و باعث میشه وزن ثابت بمونه د راین شرایط بهترین راه ورزشه. البته کالری دریافتی روزانتون هم باید تنظیم بشه.

در حال نمایش 7 نوشته (از کل 7)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.