سیب‌زمینی سرخ کرده

این نوع سیب‌زمینی در روغن زیاد سرخ شده و به آن نمک فراوانی افزوده می‌شود. فست‌فودهای سرخ شده اغلب بیش از ۱۵ ماده تشکیل‌دهنده دارند، از جمله شکر و رنگ‌های مصنوعی. آن‌ها همچنین مواد نگهدارنده مانند سدیم اسید پیروفسفات و ترت- بوتیل هیدروکینون، که در دوزهای بالا منجر به مشکلات بینایی می‌شود، دارند.

همبرگر

همبرگر از گوشت گاو درست می‌شود؟ بله – اما ممکن است به غذای گاو هورمون‌های رشد و آنتی‌بیوتیک افزوده شود که می‌تواند به بدن شما منتقل گردد. یک مطالعه نشان می‌دهد برخی از همبرگرها بیش از ۱۰۰ کالری در هر وعده نسبت به چیزی که صاحبان فست‌فود اظهار می‌کنند،کالری دارند.

نوشابه

این همان نوشیدنی است که شما از فروشگاه مواد غذایی خریداری می‌کنید. اما وقتی آن را در رستوران و با فست‌فود سفارش می‌دهید، کالری بیشتری دریافت می‌کنید، زیرا اندازه نوشیدنی در این مکان‌ها بسیار بزرگ است. ما در مورد “سایز خیلی بزرگ” صحبت نمی‌کنیم. یک نوشابه متوسط در یک فست‌فود معمولی حدود ۳۰ اونس است و حاوی ۳۰۰ کالری می‌باشد. مطالعات نشان می‌دهند درصورتیکه آن را سفارش دهید، حتما تمام آن را می‌نوشید.

هات داگ

درون آن‌ها چیست؟ بهتر است اینطور عنوان کنیم آن‌ها سرشار از نمک و چربی اشباع (که بسیاری از افراد بیش از حد دریافت می‌کنند) و نیز نیترات به عنوان نگهدارنده هستند که با بروز دیابت و سرطان در ارتباط می‌باشند.

ناگت مرغ

آیا حاوی سینه مرغ است که در روغن طلایی شده و سرخ می‌شود؟ نه دقیقاً. گوشت در آن وجود دارد، اما استخوان، رگ، اعصاب، بافت همبند و پوست نیز در آن یافت می‌شود. همچنین مملو از نمک و چربی بوده که می‌تواند منجر به چاقی، دیابت و بیماری قلبی گردد.

سس

۹اولین ماده تشکیل‌دهنده ذکر شده برای تقریباً هر نوع سس در هر رستوران و فست‌فود شکر است. ممکن است با اسامی ساکاروز، دکستروز، مالتوز، مالت، شربت ذرت با فروکتوز بالا یا هر چیز دیگری نامیده شود، اما نتیجه نهایی همان است: دریافت کالری زیاد با ارزش غذایی تقریباً صفر.

Loading