یکی از دلایل شکست شما در رسیدن به کاهش وزن:کاناپه شماست!

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #66684
  zahra jamshidi
  مشارکت کننده

  تحقیقات دانشگاهی در استرالیا نشان داده است که افرادی که بین یک ساعت ونیم تا دو ساعت از روز را جلوی تلویزیون به سر می برند ، احتمال اضافه وزنشان در مقایسه با افرادی که کمتر از یک ساعت در روز به تماشای تلویزیون می پردازند ،93 درصد بیشتر است .
  زمانیکه بزرگسالان تلویزیون تماشا می کنند واقعاً بی تحرک هستند؛ تحقیقات نشان داده اند که ضربان قلب شما ، فشار خون شما و میزان متابولیسم شما همگی در زمان تماشای TV کاهش می یابند ، حتی بیشتر از زمانیکه روی یک صندلی نشته اید و کاری هم انجام نمی دهید .
  دریک بزرگسال یا سایز متوسط ، چنین کاهش متابولیسمی منتج به سوختن 20 تا30 کالری کمتر در هر ساعت می شود ؛ بدین معنا که چنانچه شما 5 ساعت در روز به تماشای TV بپردازید ، هر ماه 1 پوند بر وزن خود می افزایید . این نتایج بدون در نظر گرفتن کالری های اضافه ای هستند که در هنگام لم دادن جلوی تلویزیون با مصرف تنقلات دریافت می کنید !
  راه حل پیشنهادی : برنامه مورد علاقه خود را ببینید و بعد تلویزیون را خاموش کنید ؛ به همین راحتی! و زمانیکه در حال تماشای تلویزیون هستید از تنقلات ناسالم استفاده نکنید و در عوض آدامس بجوید ، یا از سبزیجات استفاده کرده و یا به انجام چند حرکت ساده ورزشی بپردازید .

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.