لاغری شکم

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #69640
  azy
  مشارکت کننده

  براي لاغري شكم و پهلو در صورتيكه تجمع بافت چربي مٌسبب آن باشد ابتدا بايستي رژيم غذايي بگيريد، هيچ حركتي به صورت موضعي باعث كاهش بافت چربي در آن ناحيه نمي شود، در صورتيكه رژيم غذايي نداشته باشيد و ناحيه خاصي را با انجام حركات ورزشي تحت فشار قرار دهيد در طول زمان با افزايش حجم آن ناحيه هم رو به رو مي شويد.
  اگر برنامه غذايي را دنبال مي كنيد مي توانيد حركت هاي شكم را انجام دهيد من لينك تصوير نحوه اجراي تعدادي از اين حركات را در زير قرار ميدهم ( حركات متعددي در اين زمينه وجود دارند ).
  توجه داشته باشيد بايستي اين حركات را زير نظر مربي مجرب انجام دهيد تا هم با نحوه صحيح اجراي آنها آشنا شويد و هم دچار آسيب ديدگي نگرديد، مي توانيد به يك باشگاه بدنسازي مراجعه كنيد.

  حركت كرانچ:
  حركت كرانچ 1
  2:
  حركت كرانچ 2

  حركت سيت آپ يا دراز نشست:
  1:
  حركت سيت آپ يا دراز نشست 1
  2:
  حركت سيت آپ يا دراز نشست 2

  حركت پيچش روسي:
  1:
  حركت پيچش روسي

  دوستان گلم فقط یادتان باشد گردن نباید منقبض باشد و به اندازه یک توپ کوچک بین چانه و زیر گلو فاصله دهید ..در غیر این صورت گردن درد خواهید داشت تا درد شکم..
  میتوانید اگر تا به حال ورزش نکردید..از سه ست به تعداد 8 عدد درازو نشست یا پیچ روسی استفاده کنید..بعد اگر توانایی داشتید در هر هفته 4 تا به تعداد فوق اضافه کنید ..پاسخگوی تمام سوالات شما هستم.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.
فهرست