لاغري طبيعي به روش آفریقایی!

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #75320
  zahra jamshidi
  مشارکت کننده

  اين روزها تناسب اندام و زيبايي دغدغه و هدف بسياري از ماست و براي رسيدن به آن راه‌هاي مختلفي را آزمايش و تجربه مي‌کنيم. البته اين آزمون و خطا معمولا افراد چاق يا دچار اضافه‌وزن را بيشتر درگير مي‌کند و هميشه هم به نتيجه دلخواه آنها نمي‌رسد…

  در واقع در ميان روزمر‌گي‌هاي پرمشغله امروز بسياري از ما دنبال راه‌هاي سريع براي رسيدن به تناسب اندام يا لاغري و کاهش وزن هستيم. بارها براي پيدا کردن اين راه‌ها به عجيب‌ترين و ناکارآمدترين ابزارها مانند قرص‌ها يا دستگاه‌هاي مختلف هم متوسل مي‌شويم در‌حالي‌که طبيعت هميشه بهترين راه‌ها را پيش روي ما مي‌گذارد. روش‌هاي طبيعي مانند اصلاح روش زندگي، تغذيه و ورزش مي‌تواند با تنظيم سوخت‌و‌ساز بدن، ما را به وزن طبيعي و دلخواه مان برساند. با اين اوصاف، بد نيست با تجربه افراد ديگر در زمينه کاهش وزن در نقاط ديگر جهان هم آشنا شويد تا بتوانيد بهترين و نزديک‌ترين راه به سبک‌ زندگي و روحيه‌تان را خودتان انتخاب کنيد.

  قاره آفريقا:

  چاي گياهي ويژه آفريقايي
  اغلب ما عادت داريم در طول روز چاي يا قهوه شيرين بخوريم، در حالي که آفريقايي‌ها به‌جاي هر کدام از اينها يک فنجان چاي گياهي در روز مي‌خورند. اين چاي گياهي که به نام «ريبوس» معروف است، از گياهي تهيه مي‌شود که خودش طعم شيريني دارد. البته مردم اين کشور علاقه زيادي به چاي سبز هم دارند. تحقيقات گوناگون اين موضوع را ثابت کرده که اين چاي در کاهش وزن و پيشگيري از بسياري بيماري‌ها نقش اساسي و مهمي دارد.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.