عوارض رابطه زناشویی بعد از غذاخوردن

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #91217
  m.jarahzadeh
  مشارکت کننده

  یک متخصص طب سنتی گفت: بهترین زمان رابطه زناشویی ۲ تا ۳ ساعت بعد از غذا خوردن است و اگر رابطه زناشویی بلافاصله پس از غذا خوردن صورت گیرد باعث ضعف بدن، سستی عصب‌ها، درد مفاصل و تولید اخلاط بد در بدن می‌شود.

  به گزارش تسنیم, آمیزش جنسی باید زمان مناسبی صورت پذیرد که بهترین زمان 2 تا 3 ساعت بعد از غذا خوردن و پس از استراحت کافی است.
  ناصر رضایی‌پور متخصص طب سنتی عنوان می‌کند: بسیاری از ناتوانی‌های جنسی و حتی ناباروری‌ها ناشی از ضعف و بیماری در دیگر اعضای بدن به‌ویژه مغز, قلب, کبد و کلیه‌هاست و نیاز به درمان توسط پزشک دارد.
  به‌گفته وی در چنین مواردی استفاده از داروهای محرک جنسی چون فراورده‌های جینسینگ و شبیه آن مفید نخواهد بود و چه‌بسا عوارضی هم داشته باشد.
  فواید آمیزش جنسی معتدل
  -آمیزش جنسی معتدل خود فواید زیادی در بدن دارد که افزاینده حرارت ذاتی بدن است و دفع کننده مواد زائد بدن و آماده کننده جذب مواد غذایی به بدن است، همچنین شادی‌بخش و از بین برنده افکار بد و وسواس است.
  ــ البته آمیزش جنسی باید زمان مناسبی صورت گیرد که بهترین زمان 2 تا 3 ساعت بعد از غذا خوردن و پس از استراحت کافی است.
  این متخصص طب سنتی معتقد است: آمیزش جنسی بعد از حمام طولانی, زمانی که شکم پر است و زمانی که شکم بسیار خالی است به بدن آسیب وارد می‌کند.
  ــ آمیزش جنسی در زمان نامناسب خود بروز دهنده بیماری است. اگر آمیزش جنسی بلافاصله پس از غذا خوردن صورت گیرد باعث ضعف بدن، سستی عصب‌ها، درد مفاصل و تولید اخلاط بد در بدن می‌شود.
  در کتاب قانون جلد سوم آمده است که عدم‌تخلیه جنسی باعث آسیب‌های جدی جسم و روان در زن و مرد می‌شود، در زنان ابتدا موجب کسالت، سردی تَن و نهایتاً خفگی رحم می‌شود و در مردان هم باعث متراکم و سمی شدن مَنی شده و بخارات آن به قلب و مغز رسیده و عوارض جدی روی این دو ارگان مهم باقی می‌گذارد.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.