دریافت انرژی سالم با این خوراکی های مغذی

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #87399
  s.farzi
  مشارکت کننده

  اگر اهل ورزش هستید توصیه می‌کنیم به جای مکمل‌های غذایی از ترکیب میوه‌های خشک و دانه‌های روغنی استفاده کنید موادغذایی مانند:گردو، حلواارده،شکلات،توت خشک، کشمش و انجیر،شیرینی‌های بادامی و گردویی و.. از این دسته هستند.
  در صورتیکه فرد به میزان کالری بیشتری نیاز داشته باشد از مواد پرکالری مانند گردو و حلوا ارده همچنین شکلات تا اندازه‌ معینی استفاده کند. افراد همواره به انرژی نیاز دارند. سرمای محیط بر بدن فرد غلبه نمی کند انرژی مورد نیاز بدن را چه در زمستان و چه در فصل پاییز به وسیله پوشش مناسب می توان نگه داشت.
  در صورتیکه فرد به میزان کالری بیشتری نیاز داشته باشد می تواند از مواد پرکالری مانند گردو، حلواارده همچنین شکلات تا اندازه معینی استفاده کند. همچنین پسته و بادام نیز برای دریافت کالری بیشتر به افراد توصیه می شود.
  مغزهایی مانند پسته و بادام به طور معمولی در آجیل‌های شیرین به همراه توت خشک، کشمش و انجیر برای دریافت انرژی بیشتر مصرف می شود.
  برخی نوشابه‌های انرژی زا را به عنوان نوشیدنی پرکالری عرضه می‌کنند این نوشیدنی به دلیل آنکه مقداری ویتامین در آن وجود دارد همچنین در وهله اول باعث نشاط فرد می‌شود را به عنوان نوشیدنی‌های پرکالری معرفی می نمایند.
  بیشتر تنقلات سنتی و غذاهای توأم با قند و روغن برای دریافت کالری بیشتر توصیه می شود. در صورتیکه افراد به استفاده از شیرینی برای دریافت کالری بیشتر تمایل دارند شیرینی‌های بادامی و گردویی یا در نهایت میوه‌ای مانند تارت را مصرف کنند.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.