با مصرف روزانه سیب لاغر شوید!

در حال نمایش 3 نوشته (از کل 3)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #73994
  marziyeh.a
  مشارکت کننده

  به گزارش پانا، بر اساس نتایج تحقیقاتی که روی زنان 45 تا 67 سال انجام گرفته است مصرف روزانه یک عدد سیب به کاهش وزن کمک می‌کند و میزان کلسترول مضر را کاهش می‌دهد.

  براساس تحقیقات محققان دانشمندان امریکایی، مصرف روزانه یک عدد سیب برای سلامت بدن و کاهش وزن مفید است.مصرف روزانه‌ی این میوه باعث کاهش کلسترول بد خون می‌شود. در واقع این میوه‌ی خوشمزه باعث افزایش سطح کلسترول مفید و کاهش وزن می‌شود.

  محققان برای دست یافتن به این نتایج به مدت بیش از یک سال زنان بین 45 تا 65 سال را تحت مطالعه و بررسی قرار دادند. این شرکت کننده‌ها علاوه بر داشتن یک تغذیه‌ی نرمال روزانه 75 گرم آلو خشک یا 75 گرم سیب خشک مصرف کردند و میزان کلسترول آن‌ها بعد از 3، 6 و 12 ماه اندازه‌گیری شد؛ نتایج این بررسی‌ها نشان داد شش ماه بعد از شروع مطالعات، میزان کلسترول مضر زنانی که سیب مصرف کرده بودند به طور متوسط 23 درصد کاهش و میزان کلسترول مفید آن‌ها 4 درصد افزایش یافته است.همچنین زنانی که روزانه سیب خشک مصرف می‌کردند به طور متوسط یک و نیم کیلو گرم لاغر شدند.

  منبع: همشهری انلاین

  #99276
  hosein1358
  مشارکت کننده

  دروود
  به دوستان
  برای پرشدن صورت چه پیشنهادی دارید؟

  #99281
  s.farzi
  مشارکت کننده

  اگر برنامه کاهش وزن را در کنار انجام فعالیت بدنی منظم دنبال می کنید در صورتیکه تمامی مواد مغذی ضروری به بدن برسد و پوست از طریق مصرف میوه ها و سبزیجات آبرسانی گردد،کمتر دچار مواردی نظیر لاغری صورت ، افتادگی و شل شدن پوست صورت می شوید. همچنین در طول دوره درمانی نیز می توانید با مصرف مکمل های مولتی ویتامین(تحت نظر پزشک) از ایجار چنین عوارضی پیشگیری کنید. روغن زیتون ، پمادهای ضد چروک و ماسک های استاندارد و تجویز شده توسط پزشک متخصص نیز در مواردی می تواند موثر واقع شود…

در حال نمایش 3 نوشته (از کل 3)
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.
فهرست