پاسخ به: علایم نارسایی کلیه

#115959
vida samiee
مدیر

درمان نارسایی کلیه با طب سنتی

بهترین داروی گیاهی برای نارسایی کلیه بهار نارنج است. به منظور استفاده از بهترین داروی گیاهی برای نارسایی کلیه عرق طبیعی بهار نارنج را به نسبت مساوی با آب کرفس تازه مخلوط کرده و هر روز صبح و عصر بنوشید.

جهت درمان نارسایی کلیه با داروهای گیاهی از دمنوش گیاه خارخاسک بهره بگیرید. پس از مشورت با پزشک با تجربه طب سنتی می توانید تا ۳ استکان از این دمنوش مصرف کنید.

همچنین به منظور درمان نارسایی کلیه با داروهای گیاهی می توانید به صورت روزانه و منظم از جوشانده ی چوب صندل قرمز مصرف کنید.

مصرف روزانه دمنوش بابونه نیز به درمان گیاهی نارسایی کلیه کمک می کند. همچنین ریشه گل ختمی در درمان گیاهی نارسایی کلیه کاربرد دارد.

به منظور درمان نارسایی کلیه در طب سنتی روزانه مقداری از عصاره ی برگ تازه آلوئه ورا را خودتان بگیرید و میل کنید.

مصرف دمنوش مارچوبه به علت کاهش دادن میزان پتاسیم و فسفر بدن به درمان نارسایی کلیه در طب سنتی کمک می کند. همچنین مصرف زنجبیل به عنوان ادویه در غذاها یا به صورت دمنوش به کاهش علائم کمک می نماید.

مصرف چای جاوه یا چای آلمانی نیز روشی برای درمان نارسایی کلیه با طب سنتی محسوب می شود. به منظور بهره گیری از این چای مقداری از آن را در آب جوش ریخته و صبر کنید تا دم بکشد. سپس مقداری عسل به آن بیفزایید و بنوشید.

دمنوش های پوست درخت بید و همچنین برگ بارهنگ به درمان نارسایی کلیه کمک می کنند.

خوراکی هایی نظیر گزنه، پیاز، ریحان، روغن زیتون، روغن خردل، جنسینگ آسیایی، گل قاصدک و چای سبز به علت خواص خود به کاهش علائم نارسایی کلیه و بهبود و درمان نارسایی کلیه با طب سنتی کمک می کنند.