حل نشدن معمای چاقی با قندهای رژیمی؟!

دردهه ۱۹۵۰ میلادی که اولین قندهای رژیمی به بازار آمدند، این تصور بوجود آمد که آرزوی افراد چاق مبنی بر داشتن غذای لذیذ و کنترل وزن به همراه مصرف این مواد به حقیقت پیوسته است. اما پس از یک دهه مصرف سیکلامات (به عنوان اولین قند بدون انرژی)، به دلیل آن که مصرف آن می توانست سرطان مثانه را افزایش دهد در آمریکا ممنوع شد.

افراد موفق

آخرین مقالات

پیشگیری از چاقی با مصرف میان وعده ها

توزیع انرژی دریافتی در طول روز به صورت مصرف سه وعده غذایی اصلی و چند میان وعده برای کمک به حفظ قند خون در محدوده نرمال و سلامت بدن مفید است. بسیاری از افراد برای کاهش کالری دریافتی در طول روزمصرف غذای خود را به سه وعده اصلی محدود کرده و از مصرف میان وعده ها اجتناب می کنند؛ این در حالی است که اخیرا”محققین بیان کرده اند مصرف میان وعده در طول روز، حتی در پیشگیری از چاقی کمک کننده خواهد بود.

محبوب ترین مقالات

۱۵ راهکار برای کمتر غذا خوردن

شاید شما هم یکی از افرادی هستید که می دانید که باید کمتر غذا بخورید ولی همواره می پرسید چگونه می توان کمتر غذا خورد؟ همانطور که برای هر مقوله ای یکسری نکات و راهکارها وجود دارد که انجام کارها را آسان تر می کند و در مبحث رژیم غذایی و لاغر شدن نیز راهکارهایی وجود دارند که رعایت آنها روند کاهش وزن را تسهیل می نماید. درواقع بخشی از یک رژیم غذایی لاغری پیروی از توصیه هایی است که غذا خوردنی کمتر بدون داشتن احساس گرسنگی را تسهیل می نمایند.

فهرست