رهایی از چاقی شکمی

سن: ۲۴ سال
وزن اولیه: ۶۳ کیلوگرم
میزان کاهش وزن: ۵ کیلوگرم
مدت کاهش وزن: ۲ ماه
پس از فارغ التحصیلی و استخدام شدن در یک شرکت مجبور بودم ساعات زیادی را پشت میز بنشینم. آن قدر مشغله هایم زیاد بود که هیچ وقتی برای توجه به سلامتی ام نداشتم.
من تا قبل از این زمان وزن ایده آلی داشتم اما بی تحرکی و تغییراتی که طی این مدت در عادات غذایی ام رخ داده بود سبب شد پس از ۱ سال به چاقی شکمی مبتلا شوم. چاق نبودم اما چاقی موضعی باعث شده بود از ظاهرم مانند گذشته رضایت نداشته باشم. از طریق یکی از همکارانم با آقای دکتر فرشچی و دوره های اینترنتی رژیم درمانی نوین آشنا شدم.
شرح حال خود را از طریق اینترنت تکمیل کردم و بعد از چند روز اولین رژیم را دریافت کردم. اجرای رژیم غذایی برایم آسان بود. چون میزان غذایی که برایم تعیین شده بود با آنچه خودم می خوردم خیلی تفاوت نداشت و بیشتر تنقلاتی که می خوردم از برنامه حذف شده بود.
با شروع رژیم مصرف تنقلات پرکالری را کنار گذاشتم. هر چه از تنقلات در خانه و محل کار داشتم را از دسترس خود خارج کردم. وجود میان وعده های سالم که بین وعده های اصلی غذا در رژیم من گذاشته شده بود به کنترل اشتهایم کمک می کرد.
به تدریج برنامه غذایی ام منظم تر شد و عادات غذایی ام بهبود پیدا کرد. هر زمان نیز که سوالی داشتم می توانستم از طریق ایمیل با کارشناس در میان بگذارم. در کنار برنامه غذایی من، برنامه پیاده روی توصیه شده بود که من به دلیل اینکه در بیرون از منزل شرایط پیاده روی را نداشتم پس از بازگشت از محل کار در خانه از تردمیل استفاده می کردم.
در مدت ۳ ماه توانستم از شر چربی های شکمی راحت شوم و چاقی شکمی و برطرف کنم. بسیار خوشحالم که به کمک تغییر سبک زندگی توانستم به وزن و ظاهر دلخواه خود برسم.

Loading