تخمدان پلی‌کیستیک و کاهش وزن
سن: ۳۳ سال
وزن اولیه: ۸۸ کیلوگرم
میزان کاهش وزن: ۲۹ کیلوگرم
مدت کاهش وزن: ۹ ماه
تا زمانی که وارد دبیرستان شوم وزن مناسبی داشتم. اما بعد از آن به تدریج به وزنم اضافه شد. به طوری که در پایان دوران دبیرستان کاملاً یک فرد چاق محسوب می ‌شدم. چند بار اقدام به کاهش وزن کردم. هر بار چند کیلو وزن کم می‌ کردم و بعد از آن وزنم کاهش پیدا نمی‌ کرد.
چون قصد باردار شدن داشتم به پزشک زنان مراجعه کردم. در آنجا برای اولین بار متوجه شدم که به تخمدان پلی‌ کیستیک مبتلا هستم. پزشک زنان به من توصیه کرد که قبل از باردار شدن وزنم را کاهش دهم. چراکه کاهش وزن هم به درمان تخمدان پلی ‌کیستیک کمک می ‌کرد و هم باعث می ‌شد بارداری سالم ‌تری داشته باشم.
من که در گذشته تجربه رژیم ‌های ناموفق را پشت سر گذاشته بودم این بار تصمیم گرفتم با مراجعه به متخصص تغذیه وزن کم کنم. بعد از کمی جستجو در اینترنت با سایت کلینیک نوین و آقای دکتر فرشچی آشنا شدم.
با مراجعه به کلینیک نوین در یک دوره ۳ ماهه شرکت کردم. خوشبختانه با رعایت رژیم‌ های آقای دکتر موفق شدم در مدت ۳ ماه ۱۰ کیلو کاهش وزن داشته باشم. این موفقیت انگیزه‌ ام را افزایش داد و مجدداً در یک دوره ۳ ماهه دیگر ثبت نام کردم.
رژیم ‌های ایشان با برنامه غذایی خانواده ما هماهنگ بود و تنها در آن مصرف تنقلات و فست ‌فود محدود شده بود که بعد از مدتی به این محدودیت نیز عادت کردم. هیچ ‌وقت مجبور نبودم غذایی متفاوت از همسرم مصرف کنم، ولی مقدار غذایی که می‌ خوردم با همسرم تفاوت داشت.
با رسیدن به وزن متعادل و طی سونوگرافی که پزشک زنان برایم تجویز کرده بود متوجه شدم تخمدان پلی ‌کیستیکی که به آن مبتلا بودم درمان شده است و حال می ‌توانم طعم مادر شدن را تجربه کنم.

Loading