فست فود و مواد غذایی

سن: ۲۵ سال
وزن اولیه: ۸۹ کیلوگرم
میزان کاهش وزن: ۲۸ کیلوگرم
مدت کاهش وزن: ۹ ماه
تنها فرزند خانواده هستم. به همین علت در مرکز توجه پدر و مادرم قرار دارم و هرچه خواسته ‌ام، از خوراکی گرفته تا غیرخوراکی، در اختیارم قرار گرفته است.
از کودکی علاقه زیادی به فست ‌فود و غذاهای سرخ شده و پرچرب داشتم. هر وقت هوس خوردن این خوراکی ‌ها را می‌ کردم خانواده برای خوشحال کردن من آن‌ ها را در اختیارم قرار می ‌دادند. طی سال‌ های متمادی این سبک نادرست غذا خوردن و بی ‌تحرکی دست به دست هم داده و سبب شدند اضافه وزن زیادی پیدا کنم.
بعد از مدتی با دیدن یکی از اقوام که موفق به کاهش وزن شده بود تصمیم گرفتم وزن خود را کاهش دهم. اولین رژیمی که گرفتم رژیمی بود که یکی از دوستانم در اختیارم گذاشته بود. مدتی این رژیم را رعایت کردم. ۶-۵ کیلو هم کاهش وزن داشتم. اما بعد از آن وزنم ثابت ماند. هر چه تلاش کردم کاهش وزن بیشتری نداشتم.
با شخصی که اولین بار با دیدن وی به فکر کاهش وزن افتاده بودم صحبت کرده و به توصیه ایشان به آقای دکتر فرشچی مراجعه کردم. در کلینک نوین برای اولین بار متوجه شدم که تنها مشکل من اضافه وزنم نیست. بلکه چربی خونم نیز افزایش یافته است.
به توصیه آقای دکتر مصرف فست‌ فود و غذاهای سرخ شده را کنار گذاشتم و برای کاهش چربی خونم میوه و سبزیجات بیشتری مصرف می‌ کردم. از خریدن خوراکی‌ های پرکالری و ناسالم خودداری می‌ کردم تا با نبودن این مواد غذایی در منزل برای خوردن‌ شان وسوسه نشوم.
هفته‌ های اول کمی سخت گذشت. چون باید از مصرف خوراکی ‌های مورد علاقه ‌ام خودداری می‌ کردم. با این حال در همان دو هفته اول ۲ کیلو وزن کم کردم. این نتیجه برای من بسیار امیدوار کننده بود. اکنون ۹ ماه از روز نخستی که قدم در این راه گذاشته ‌ام می ‌گذرد و خوشبختانه هم موفق شده ‌ام به وزن مناسب برسم و هم چربی خونم کاهش یافته است.

Loading