darmanshow

 1. خانه

پاسخ های ارسال شده در انجمن

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • در پاسخ به: رژیم غذایی برای چربی خون بالا #116829
  darmanshow
  مشارکت کننده

  امروزه دغدغه ی اکثر افراد جامعه اضافه وزن و چاقی می ¬باشد. نگه داشتن تعادل درست و سالم بین چربی، کالری و انرژی در بدن انسان، یک اصل مهم در حفظ سلامتی و داشتن وزن ایده آل است که این امر نیازمند اطلاعات درست و کمی پشتیبانی است که با استفاده از ترازو این کار به خوبی انجام می گیرد. باتوجه به عواقبی که ممکن است اضافه وزن و چاقی برای افراد جامعه ایجاد کند بهتر است هر فرد در طول روز و ماه چندین بار وزن خود را اندازه بگیرد تا بتواند بدن خود را کنترل نماید و از بیماری های ممکن جلوگیری کند و یا زودتر مطلع شده و به درمان بپردازد.
  حال برای شناختن بهترین مارک و مناسب ترین مدل برای شما، از میان ترازو های موجود در بازار، می توانید از مقالات و دستگاه های ترازو موجود در سایت درمان شو http://darmanshow.com/ کمک بگیرید. کافیست برای این کار بر روی آدرس http://darmanshow.com/product-category/ترازو/ کلیک نمایید.

  در پاسخ به: چرا قند خون کودک می‌افتد؟ #116819
  darmanshow
  مشارکت کننده

  بیماری دیابت ازجمله بیماری‌هایی است که افراد زیادی را با خود درگیر کرده است و بیشتر با کهولت سن به وجود می‌آید اما می‌تواند افراد را در هر سنی درگیر نماید. بر همین اساس دیابتی ها مجبورند برای کنترل بیماری خود، قند خونشان را به طور مرتب در طول روز اندازه بگیرند. به توصیه برخی از پزشکان این اندازه گیری برای دیابتی هایی که تحت درمان با انسولین هستند باید ۳ تا ۴ بار در روز باشد و برای بقیه دیابتی ها، حداقل روزی یک بار این اندازه گیری باید صورت بگیرد. درنتیجه برای کنترل و پیشگیری از بیماری دیابت و یا قند خون کافیست یک دستگاه تست قند خون ویا گلوکومتر در منزل خود داشته باشید.
  گلوکومترها و دستگاه های تست قند خونی که در بازار وجود دارند دستگاه های پزشکی ای هستند که میزان قند خون را نمایش می دهند. حال برای شناختن بهترین مارک و مناسب ترین مدل برای شما، از میان تب سنج و دماسنج های موجود در بازار، می توانید از مقالات و دستگاه های تب سنج موجود در سایت درمان شو http://darmanshow.com/ کمک بگیرید. کافیست برای این کار بر روی آدرس کلیک نمایید.

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
فهرست