یک اختراع خیلی باحال!

در حال نمایش 5 نوشته (از کل 5)
  • نویسنده
    هانیه
    مشارکت کننده

مواد لازم برای این اختراع: یک عدد تردمیل یک عدد لپ تاپ و یک عدد تخته….. خب دوستای گلم اول بگم این اختراع خیلی باحال رو از یه فروم پیدا کردم که دوستی نوشته بودن یه کار خیلی باحال و جالب برای پیاده روی روی تردمیل بدون خستگی و به مدت طولانی….. خب حالا کار این اختراع: یه تخته رو که سایز تردمیلتون بشه بردارید و اونو روی دسته های تردمیلتون قرار بدید یعنی جلو مانیتور تردمیل با اینکار میتونید لپ تاپ تون رو روی این تخته قرار بدید و …. مسلما متوجه شدید چی شد حالا میتونید تو اینترنت گشت بزنید-فیلم ببینید-کتاب بخونید -پروزه هاتون و …و… خیلی کارای دیگه انجام بدید و در همین زمان با سرعت 3 یا 4 که بستگی به تعادل خودتون داره پیاده روی کنید….. اینجوری میتونید ساعت ها راه بریدو کارتونو انجام بدید مثل من که دارم این متنو برای شما در همین حالت مینویسم و واقعا خیلی عالیه! البته اون دوستمون روزی 10کیلومتر اینجوری پیاده روی میکرد چون ساعتها سرگرم اینترنت میشده! ایشون یه پیشنهاد کرده بودن که روی اعداد مانیتور تردمیلتونو با یه چی بگیرید که بعد یهو ببنید چه قدر راه رفتین و کالری سوزوندین!!!! واقعا که لذت اور بود واسه من پیشنهاد میکنم حتما امتحان کنین…

madjd
    مدیرکل

خیلی ایده آله ولی بشرطه اینکه بتوانیم حین راه رفتن چیزی بخوانیم!

e.amini
    مشارکت کننده

میشه به جای پیاده روی با سرعت 3 که درآن هم راندمان ورزش پائین است و هم تمرکز بر کاری که انجام می شه، 30 دقیق را به دویدن با سرعت 7 اختصاص داد و پس از آن با خیال آسوده و تمرکز بالا به انجام کارهای دیگر پرداخت.

farzaneh negahban
    مشارکت کننده

احتمالا آقایون نمی تونن از این طرح استقبال کنن!!

هانیه
    مشارکت کننده

اتفاقا اونی که این اختراع رو کرده بود آقا بود!! واسه اقا پسرای تنبلی که تمام وقتشون تو اینترنت میگذره خخیلی جواب میده:) من که دارم انجامش میدم خیلیم جواب میده چون نمیتونم با سرعت زیاد بدوم پیاده رویم رو میکنم با سرعت 4 گاهی درسامو هم مرور میکنم گاهی هم تو اینترنت گشت میزنم اینجوری تو وقتم صرفه جویی میشه چون موقع امتحانام هستش دیگه نباید یک ساعت رو جدا بشینم پای لپ تاپ!!
    [hr]
    من هر روز دو تا 30دقیقه پیاده روی میکردم با سرعت 4 !الان 30دقیقه دیگه به پیاده رویم اضافه شده با همون سرعت چون سرم گرم میشه بهم سخت نمیگذره :) البته گاهی شیب گاهی هم سرعت میدم

در حال نمایش 5 نوشته (از کل 5)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.