کم کردن وزن 🙁

در حال نمایش 3 نوشته (از کل 3)
  • نویسنده
    somi
    مشارکت کننده

سلام
    من یه راهنمایی می خوام که بتوانم در رژیمم رعایت کنم اینطور که معلومه باید تو هر دوره رژیم تقریبا 12 کیلو کم کنیم ولی من تو دوره اول فقط 5 کیلو کم کردم و تا رژیم دوم دوره دوم 2 کیلو وقتی می بینم وزنم اونطور که باید کم نشده رو میارم به خوردن شیرینی نمی دونم باید چیکار کنم اگه 7 کیلو دیگه کم کنم خوب می شم ولی همین 7 کیلو رو نمی تونم کم کنم بعضی اوقات وسط رژیم نظم رژیم بهم می خوره و باعث میشه وزنم کم نشه مثل وقتی که پریود می شم نمی تونم لبنیات بخورم چون اگه بخورم دل دردم بیشتر میشه مجبور می شه به جای وعده شیر و ماست یه چیز دیگه بخورم تا سیر شم پلیز کمکم کنید خواهش میکنم من این 7 کیلو کم کنم برا همه تون دعا می کنم
    مرسی

lida1365
    مشارکت کننده

سلام .خوب منم مثل شمام عزیزم فقط باید یه اردا کوچلوی دیگه بکنیم مشکل حل بشه من 10 دیگه کم کنم خیلی خوب میشمممممممممممممممممممم .سخته خیلی سخت ولی باید به خودمون کمک کنیم

zghasemi
    مشارکت کننده

بهتر است که شما نظم در وعده های غذایی را رعایت کنید و با مصرف میوه و سبزیجات جلوی ضعف خود را در طی روز بگیرید تا در آخر شب احساس ضعف و اشتهای بیش از حد، شما را به سمت شیرینیجات نکشد. بهتر است در صورتی که تمایل به دریافت شیرینیجات دارید از میوه های شیرین تر مثل موز، سیب و یا یک برش هندوانه استفاده کنید اما به هیچ وجه به سمت شیرینیجات و شکلات نروید چرا که این مواد انرژی بسیاری دارند و تمام تلاش شما را در طی روز بی نتیجه می گذارند.

در حال نمایش 3 نوشته (از کل 3)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.