چه طوری میشه به راحتی ۵ کیلو کاهش وزن پیدا کرد؟

در حال نمایش 14 نوشته (از کل 14)
  • نویسنده
    ناشناس
    میهمان

5 کیلو کاهش وزن خیلی خوبه. اما چطوری می شه راحت و بی دردسر 5 کیلو از وزن را کاهش داد؟ می شه بدون دردسر و با راحتی 5-6 کیلو کاهش وزن پیدا کرد؟

madjd
    مدیرکل

منظورتون از بی دردسر چیه؟

ناشناس
    میهمان

یعنی بدون دردسر و احساس محرومیت. بدون اینکه آدم مجبور شه همش غذاهای آب پز و سبزیجات بخوره و یا انقدر ورزش کنه که جان به لب بشه. یک جوری ملایم تر و بی دردسر تر هم می شه کاهش وزن داشت؟

zahra jamshidi
    مشارکت کننده

حالا که منظورتون از بی درد سر اینه که اشاره کرید ، باید بگم همه در کلینیک نوین بی درد سر وزن کم می کنند !

nikbakht
    مشارکت کننده

چربی های اضافی و شیرینی جات و دیگر تنقلات چرب و پرکالری را حذف کنید و مصرف سبزیجات و میوه را در رژیم غذایی خود ارتقا دهید و غذاهای خود نیز کم چرب طبخ کنید. کم کردن چربی دریافتی یک راهکار مهم و مفید است. پیاده روی های روزانه خود را هم افزایش دهید، اگر آدم با حوصله ای باشید این روش تدریجا منجر به کاهش وزن شما خواهد شد.

bfouladlou
    مشارکت کننده

من قبل ار ازدواج متوجه بیماری تیروئید کم کار شدم و قزص لووتیروکسین مصرف می کردم بعد از ازذواج با این که میزان خوراکم تغییز چندانی نکرد اما 10 کیلو وزنم افزایش پیدا کرد و حالا به سختی می توانم وزتم زا کاهش دهم. علت چیست؟

987654321
    مشارکت کننده

من 166قدمه وزنم62بود اما بعد ماه رمضون65 شدم کم غذا میخورم چربی وقند اصلا مصرف نمیکنم تازگی از قرص لاغریم استفاده کردم اما لاغر نمیشم قبلا خیلی خوش اندام بودم میخام وزنم58 بشه چکارکنم؟

zahra jamshidi
    مشارکت کننده

یعنی می خواهید 7 کیلو گرم وزن کم کنید
    این یعنی بایستی دو ماه تحت رژیم کم کالری حدوداً 1200 کالری قرار گرفته و فعالیت ورزشی رو آغاز کنید .
    این میزان اضافه وزن ناچیز به قرص لاغری نیاز ندارد .

maryam8
    مشارکت کننده

سلام و وقتتون بخیر من مریم هستم 25 ساله قدم 170 و وزنم 79 میخوام 9 کیلو کم کنم تا حالا خیلی رژیم گرفتم و خیلیم وزن کم کردم ولی چون مواظب نبودم دوباره چاق شدم رفتم باشگاه ثبت نام کردم یه رژیم خوب میخوام؟ تخم کتان هم میخورم واقعا خوبه واسه کم کردن اشتها یه رژیم میخوام که وسطش کم نیارم اخه خیلی شکمو هستم چه باید بکنم؟؟؟؟

235
    مشارکت کننده

باسلام وخسته نباشید من توی یکی از صحبتهای دکترکرمانی متوجه شدن وقتی میخوایم رژیم کالری بگیریم باید وزن رو ضرب در
    ۳۰ وبعد ۱۱۰۰ رو از عدد به دست امده کم کنیم وبعد باهمون عدد به دست امده رژیم بگیریم, میخواستم بدونم با همین عدد تا اخر رژیم رو باید ادامه بدیم؟
    کسی هست راهنماییم کنه
    [hr]

235 wrote:
    باسلام وخسته نباشید من توی یکی از صحبتهای دکترکرمانی متوجه شدن وقتی میخوایم رژیم کالری بگیریم باید وزن رو ضرب در
    ۳۰ وبعد ۱۱۰۰ رو از عدد به دست امده کم کنیم وبعد باهمون عدد به دست امده رژیم بگیریم, میخواستم بدونم با همین عدد تا اخر رژیم رو باید ادامه بدیم؟
    کسی هست راهنماییم کنه
    ناشناس
    میهمان

سلام
    میدونی اگه بخوانی خیلی سریع 5 کیلو کم کنی حداقل به 2 ماه زمان نیاز داری
    [hr]
    بنظر من روزی 8 تا لیوان آب بخوری بعد یه گام شمار داشته باشی من گام شمار نصب کردم روی گوشی موبایلم روزی 5000هزار تا گام برمیدارم خیلی عالیه
    [hr]
    هستی 235؟

marham
    مشارکت کننده

[با سلام به دوستان عزیز میخواهم ۵ کیلو وزن کم کنم اصلا اهل ورزش کردن نیستم مرا راهنمایی کنید متشکرم
    [/i]

golsa994
    مشارکت کننده

سلام.من با تنظیم کالری راحت 5 کیلو کم کردم .1 ماه و نیم .
    اگه از کالری مجازتون بیشتر استفاده نکنید جواب میگیرید

soheila.d
    مشارکت کننده

جوابگویی به سوالات شما:

رژیم لاغری | متخصص تغذیه | دکتر فرشچی

در حال نمایش 14 نوشته (از کل 14)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.