می خوام ۴۰ کیلو کم کنم !

در حال نمایش 6 نوشته (از کل 6)
  • نویسنده
    mohsennajafi
    مشارکت کننده

سلام
    من رژیمی رو همراه با ورزش از تاریخ 8 فروردین 91 آغاز کردم . اون موقع 124 کیلو بودم و الان حدود 109 کیلو گرم هستم . مشکلی که الان دارم اینه که روند لاغر شدن من کاهش پیدا کرده و در برخی موارد متوقف میشه . البته باید اعتراف کنم که گاهی از زیر ورزش کردن در میرم و گاهی هم در خوردن زیاده روی می کنم .
    من روشم رو توضیح میدم . خوشحال میشم که شما اشتباهات منو بهم بگید .
    موفق باشید
    [hr]
    رژیم غذایی من به این صورت هست که روزانه 7 وعده غذا می خوردم .
    صبحانه + ساعت 10 + ناهار + ساعت 15 + ساعت 18 + ساعت 21 + قبل از خواب
    در کل سه وعده غذای اصلی و بقیه میان وعده هستند . لازمه که بگم من وعده ی شام رو ساعت 18 می خوردم .
    ساعات 10 و 15 و 21 معمولا میوه می خوردم و قبل از خواب هم یک لیوان شیر با یک قاشق مربا خوری عسل می خوردم .
    ورزش کردنم هم در اوایل روزی 3000 تا طناب زدن بود . که معمولا بعد از اذان مغرب انجام می شد . روش طناب زدنم هم به این صورت نبود که حتما از طناب استفاده کنم اکثر مواقع دستام رو به حالتی می گرفتم که مثلا طناب دستم هست و بالا و پایین می پریدم .
    سعی می کردم آب رو به اندازه ی کافی بخورم و رنگ ادرارم رو همیشه کنترل می کردم . میزان خوابیدنم هم در حد نرمال بود گاهی بیش از 6 ساعت و گاهی هم کمتر بود ولی طوری نبود که کم خوابی بکشم .
    من در مدت 16 روز از 124 به 120.500 کیلو گرم رسیدم . وقتی این موفقیت رو دیدم سعی کردم ریز کارهایی رو که انجام میدم یادداشت کنم . که اگه لازم شد اونا رو مطرح می کنم .
    مشکل دیگه ای که دارم اینه که زیاد پشت کامپیوتر می شینم . به خاطر این که در شغل دومم با اینترنت سر و کار دارم .
    ادامه دارد …

mohsennajafi
    مشارکت کننده

قبل از این که ادامه ماجرا رو بگم اگه بدونید که چرا می خوام 40 کیلو کم کنم بهتر می تونید کمکم کنید .
    راستش من الان 33 سالم هست و در رشته ی کارته سبک کیوکوشین فعالیت می کنم . تا حالا به موفقیت چندانی در سطح کشوری دست پیدا نکردم یک مقام سومی و یه مقام دومی کشوری دارم ولی آرزو دارم تا قبل از این که ورزش قهرمانی رو کنار بذارم حداقل یک بار قهرمان کشور بشم . در کیوکوشین ، وزن بالای 90 کیلو فوق سنگین حساب میشه . از اوجایی که من حریف تمرینی در این وزن ندارم نمی تونم پا به پای بقیه ی قهرمانان پیش برم چون اونا حداقل چند نفر حریف تمرینی در سطح بالا دارند . برای همین تصمیم گرفتم وزنم رو به زیر 90 کیلو برسونم تا در یه وزن پایین در مسابقات شرکت کنم .
    به همین خاطر در رژیم گرفتنم باید خیلی حساسیت به خرج بدم تا خدای نکرده به جای چربی از حجم ماهیچه ها کم نشه .

mohsennajafi
    مشارکت کننده

از 26 فروردین کم کم تمرینات قدرتی رو هم اضافه کردم . مثلا شنا شکم و شنا دست و تمرینات مخصوص باسن .
    صبح روز اول اردیبهشت که روی باسکول رفتم وزنم رسیده بود به 118.600
    طناب زدن رو توی این چند روز مرتب و طبق برنامه قبلی انجام نمی دادم همین طور طبق توصیه ی یه نفر افشرده لیمو و زیره مصرف می کردم .
    [hr]
    دوم اردیبهشت 91 وزن : 118.600 . فعالیت های عمده روز قبل : 33 شنا دست + 44 شنا شکم+ 60 شنا پهلو + 20 زیر شکم + 80 حرکت باسن
    [hr]
    سوم اردیبهشت 91 وزن : 118.300 عمده فعالیت ورزشی روز قبل : 3000 طناب
    [hr]
    چهارم اردیبهشت 91 وزن : 118.100 عمده فعالیت های روز قبل : 35 شنا دست + 50 شنا شکم + 60 شنا پهلو + 20 زیر شکم + 100 باسن
    [hr]
    پنجم اردیبهشت 91 وزن : 117.900 عمده فعالیت ورزشی روز قبل : 3000 طناب
    ششم اردیبهشت 91 وزن : 117.300 فعالیت های ورزشی روز قبل : 50 شنا دست +80 شنا شکم + 60 شنا پهلو + 20 زیر شکم + 100 باسن ناهار قرمه بدون برنج + ساعت 15 : سیب + ساعت 18 : نان بربری با پنیر خامه ای و چای + شام کباب با سس فلفل
    این جا بود که یه اختلال در کاهش وزنم بروز کرد !!!
    هفتم اردیبشت وزن : 118.00 فعالیت ورزشی روز قبل : 6000 طناب + بدون وعده ی ساعت 15 + ساعت 18 : سیب و پرتقال + شام ماست و نان بربری
    [hr]
    با این که روز هفتم اردیبهشت 6000 طناب زده بودم و کالری کمتری هم نسبت به روز های قبل دریافت کرده بودم وزنم در روز هشتم اردیبهشت این شد :
    هشتم اردیبهشت وزن : 118.00 بدون فعالیت ورزشی در روز قبل . فکر کنم به خاطر خستگی 6000 طنابی که روز قبل زده بودم

zohre123
    مشارکت کننده

سلام خسته نباشید من یک زن 42 ساله هستم با دیسک کمر ارتروز زانو و کبد چرب و بیماری خونی که مجبورم قرص هپارین به صورت روزانه مصرف کنم بیماری خونی من به این صورت است که باید از تولید ویتامین k در خونم جلوگیری کنم و سبزی جات سبزرنگ هم نباید بخورم و اضافه براین حدود 40 کیلو اضافه وزن دارم شما میتوانید در این مورد کمکم کنید .یا مثل پزشکی که برای رژیم رفتم پیشش اعلام ناتوانی می کنید. لطفا جواب بدهید.

zghasemi
    مشارکت کننده

Zohre123 عزیز؛
    چرا که نه…اما نکته مهم این است که شما شرح حال کامل و درستی از وضعیت جسمانی خودتون در اختیار ما قرار دهید. به این منظور شما می توانید هم به صورت حضوری ثبت نام کنید و یا به صورت اینترنتی یا پستی رژیم دریافت نمایید.

lida1365
    مشارکت کننده

سلام/خسته نباشد.فقط صبور باشیدو ادمه بدین

در حال نمایش 6 نوشته (از کل 6)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.