لاغر كردم ولي نميدونم چرا داره برميگرده؟

در حال نمایش 7 نوشته (از کل 7)
  • نویسنده
    ناشناس
    میهمان

با رژيمي كه يه كارشناس تغذيه بهم داد به همراه ورزش در مدت حدود 1 سال وزنم را از 82 به 56 رساندم.
    الن حدود چند ماهي هست با اينكه هنوز رژيم غذاييمو كنترل ميكنم( سعي ميكنم روزي حدود 1000 كالري بخورم)
    و روزي 1 ساعت هم پياده روي دارم ولي وزنم اومده روي 59 و احساس ميكنم داره بيشتر ميشه
    هركاري هم ميكنم ديگه پايين نمياد
    ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد

zahra jamshidi
    مشارکت کننده

با سلام
    اولاً به شما برای داشتن اراده ای بسیار قدرتمند تبریک می گیم چراکه تونستید در مسیر طولانی ، کاهش وزن بسیار خوبی داشته باشید.
    دوماً استرس و نگرانی نداشته باشید چراکه با کاهش وزن رابطه عکس داره .
    شما برای داشتن نمایه توده بدن 25 بایستی وزن 61 داشته باشید بنابراین در حال حاضر در رنج نرمال وزنی خود قرار دارد و کاری که باید بکنید اینه که وزن خود را ثابت نگه دارید . اگر فکر می کنید در حال افزودن وزن هستید کمی فعالیت بدنی روزانه یعنی همان پیاده روی خود را بیشتر کنید و به صورت روزانه به اجرای آن متعهد باشید .
    در رابطه با رژیم غذایی تان نیز نباید کالری دریافتی خود را به زیر 1000 ببرید یعنی این میزان کالری کمتریم میزان دریافتی برای شماست . پس فقط تغذیه سالم را با همین میزان کالری بیش از قبل رعایت کنید . یعنی کوچکترین ناپرهیزی نکنید و مواد غذایی ناسالم را حتی با احتساب کالری اش وارد برنامه دریافتی تان نکنید .
    یک بار ثابت کرده اید که توانایی رسیدن به موفقیت بزرگ کاهش وزن را دارید بار دیگر با کمک گرفتن از اراده قوی خود به تلاش در جهت حفظ وزن خود بپردازید
    موفق باشید

ناشناس
    میهمان

مرسي از پاسختون ولي ميخواستم ببينم استفاده از قرص هاي لاغري ميتونه موثر باشه؟ يا نه؟
    استفاده از رژيم پروتئين چي؟

zahra jamshidi
    مشارکت کننده

بله استفاده از قرص های لاغری البته قرص های مورد تایید FDA می تونه موثر باشه

[hr]
    رژیم پر پروتئین هم روش موثری برای شروع دوباره کاهش وزن بعد از مدتی ثابت ماندن آن است
    ولی نکته ای که در مورد آن وجود داره اینه که باید کوتاه مدت استفاده بشه چراکه بار کلیوی سنگینی ایجاد می کنه و حتی در طولانی مدت می تونه عوارض جانبی بدی داشته باشد .
    پس فقط به عنوان یک شوک برای تداوم کاهش وزن از آن استفاده می شه.

Ashna
    مشارکت کننده

من فکر می کنم ما که چاق هستیم تا ابد محکوم به چاقی هستیم! من 92 کیلو بودم و در عرض یک سال خودم رل به 57 کیلو رساندم. ولی یک سال بعد وزنم 75 کیلو شد. الان تحت نظر دکتر فرشچی هستم ولی به سختی وزنم پایین میاد و الان روی 67 موندم. نمی دونم روزی می رسه که من به وزن دلخواهم برسم و روی همون وزن بمونم؟

zahra jamshidi
    مشارکت کننده

ولی من با این نظرتون که شما تا ابد محکوم به چاقی اید ،شدیداً مخالفم
    چراکه من تا به امروز تعداد زیادی از خانم ها و آقایان را دیده ام که مقادیر بالایی وزن کم کرده اند و تونسته اند وزن دلخواه خود رو هم حفظ کنند. این افراد از کره دیگری نیومدند شما هم مستثنی از اونها نیستید
    خانم Ashna عزیز شما یکبار ثابت کرده اید که از اراده ای آهنین برخوردارید . بار دیگر از همان اراده کمک بگیرید و با تغذیه سالم و تغییرات ماندگار در سبک زندگی به وزن ایده آل خود برسید تا بتوانید آن را ثابت نگه دارید .
    فراموش نکنیم برای رسیدن به موفقیت آسانسوری وجود ندارد ، باید از پله ها بالا برویم.

با آرزوی موفقیت

lovelorn
    مشارکت کننده

درود بر شما
    شما دوست عزیز که به وزن مطلوبتون رسیدید می تونید با ورزش ایروبیک دیگه اضافه وزن نداشته باشید ایروبیک و حرکات کششی باعث عضله کردن بافت های بدنتون می شود .از آن جايي که اين حرکات ورزشي از سوخت چربي بهره مي گيرند، با انجام آن چربي هاي اضافي بدن به عنوان سوخت يا انرژي مصرف شده و وزن اضافي بدن کاهش مي يابد و با ادامه چنين حرکاتي به تدريج قلب و سيستم عروقي و تنفسي در مقابل فعاليت هاي حرکتي از کارايي بالاتري برخوردار مي شوند.

در حال نمایش 7 نوشته (از کل 7)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.