طولانی شدن دوره درمان کیست

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
  • نویسنده
    servinsta
    مشارکت کننده

با سلام خدمت همگی سال نو مبارک
    من دختری 22 ساله باکره هستم که از شهریور (سال گذشته) سال 92 با مراجعه به پزشک و انجام سونوگرافی متوجه شدم که کیست 4 سانتیمتری در تخمدان سمت چپم دارم درحالیکه از قبل دوره پریودیم نرمال و 7 روز در ماه می شدم با مراجعه به دکتر ،ایشان آزمایشاتم را بررسی کرد و برایم قرص LD تجویز کرد و گفت تا دوماه باید مصرف کنم بعد از مصرف دوماهه و انجام سونوگرافی کیست از بین رفته بود اما من در آن ماه(آذر) 15 روز پریود بودم که دکترم گفته بود به علت قطع کردن یهویی قرص LDهمچین اتفاقی افتاده ،(بعد از قطع قرص)من ماه بعد یعنی در دیماه پریود نشدم و در ماه بهمن و اسفند دوباره دوره پریودی من به 15 روز طول کشید که با مراجعه به پزشک به من 6 بسته قرص سیپروترون کامپاند(بخاطر جوش های صورتم) تجویز کرد که مصرف کنم!! تا ببینیم 6 ماه بعد چه می شود؟؟؟؟؟؟حال برای من سوالاتی پیش اومده؟
    1- با مصرف 6ماهه این قرص هیکل من حسابی بهم میریزه چیزی که همین الانشم مشهوده و شکمم بیش از اندازه جلو اومده و کاملا سفت شده آیا مشکل من خیلی حاد است؟و ادامه دادن این قرص تا 5 ماه بعدی افزایش وزن من رو به دنبال خواهد داشت؟
    2- چرا با قطع قرص دوره پریودی من با اینکه کیست از بین رفته از 7 روز به 15 روز طول کشید؟
    خواهش می کنم کمکم کنید زیرا این مسئله برایم معضلی شده می ترسم با مصرف این قرص ها تنبلی رحم بگیرم!!!!!!!!!!!!
    با تشکر از سایت خوبتون

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.