رفع چاقی موضعی با دستگاه LPG

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 80)
  • نویسنده
    کاربر عادی
    مشارکت کننده

سلام
    نمی دونم تصور شما از دستگاه اندرمولب چیه، ولی امیدوارم با این توضیحات کمی با این دستگاه آشنا بشین.
    مکانیسم کار این دستگاه، مکش توام با ماساژ است. این دستگاه باعث تحریک سلولهایی می شود که سوخت وسازشان را به صورت طبیعی از دست دادند، آنها را تحریک می کنه وبه حالت عادی برمیگردونه و باعث رفع چاقی موضعی می شه.
    و اصلاً نه به کرمی نیاز هست و نه دارویی به پوست تزریق می شود، و نه از هیچ نوع سوزنی استفاده می شود بلکه فقط سر این دستگاه روی پوست بدن حرکت داده می شود.

azy
    مشارکت کننده

ممنون توضیحاتتون کامل بود ..
    هزینه هر جلسه به چه صورت است؟ اگر امکان دارد تلفن تماس مطب را میگذارید؟

azy
    مشارکت کننده

سلام مجدد من مزوتراپی را با lpg اشتباه گرفته بودم ..نمیدونم چرا هیچکس هم متوجه نشد ..
    به هر حال الان متوجه شدم و میدونم که اندرمولب پیشرفته تر از lpg هست و نیازمند رژیم سخت تری هست …

کاربر عادی
    مشارکت کننده

سلام azy جان
    درسته اندرمولب پیشرفته تر از lpg است ولی نیاز به رژیم های سخت نداره اگه چاقی فرد به صورت موضعی باشه خیلی نیاز به رژیم گرفتن نداره نه اندرمولب نه lpg ، در مورد هزینه هم در کلینیک رژیم درمانی نوین هزینه 10 جلسه اندرمولب 400 هزار تومانه و هزینه 10 جلسهlpg هم 250 هزار تومانه.
    شماره مطب: 22263002و 22263001

suni27
    مشارکت کننده

با سلام
    از پاسخ دوست عزیز(خانم یا آقای ابوطالبی) به سوالم متشکرم.
    از هم ممنون میشم دوستان اصفهانی اگر مرکزی را میشناسن به من هم معرفی کنندعلاوه بر اینکه سوالی که برام پیش اومده این هست که: آیا توالی جلسات تاثیری در نتایجی که به دست میاد داره یا خیر و معمولا بعد از چند جلسه نتایج کار قابل مشاهده س؟؟

کاربر عادی
    مشارکت کننده

سلام دوست عزیز
    به طور معمول هفته ای دوبار از این دستگاه استفاده می شه، که اگه این فاصله خیلی بیشتر بشه خب تاثیر اون کمتر می شه.
    در مورد تغییر ساز هم باید بگم در قسمت شکم بعد از 5تا6 جلسه کاهش سایز به طور اشکار مشهوده، ولی برای ران و باسن کمی بیشتر طول می کشه به خاطر بافت سختی که دارن، بعد 9تا 10 جلسه متوجه کاهش سایز می شی.

suni27
    مشارکت کننده

با سلام
    دوست عزیز متشکرم.

ناشناس
    میهمان

سلام دوستان آيا در تبريز جاهايي راسراغ داريد كه با چنين دستگاهايي كار كنند؟ در صورت امكان آدرسها رابرايم بفرستيد.

nafis
    مشارکت کننده

با سلام،
    لطفا دوستانی که در مورد روشهای رفع چاقی موضعی اطلاعات دارند درمورد 3 روش
    1: اندرمولوژی LPG
    2_سیستم رادیوفرکانسی RF
    3_ مزوتراپی

توضیح بدن که چه فرقی با هم دارن و کدوم روش بهتر است و زودتر جواب میده
    ممنون

ناشناس
    میهمان

با سلام خدمت دوستان محترم. کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه تا یکی از کلینیک های لاغری را که از دستگاه LPG استفاده میکنه در مازندران و ترجیحا بابل یا ساری معرفی کنه؟

madjd
    مدیرکل

دوستان عزیزی که آدرس این دستگاه را در شهر های مختلف خواسته اید:
    سعی میکنیم در اسرع وقت نام مراکز را پیدا کرده و برایتان بگذاریم

ناشناس
    میهمان

با سلام مجدد خدمت دوستان محترم!یعنی هیچ کس از دوستان نتوانسته یک کلینیک تو مازندران پیدا کنه که با دستگاه LPG کار کنه؟ممنون میشم اگه اطلاعاتی داشته باشید منو در جریان بگذارید. 

nayer_shirazi_57
    مشارکت کننده

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان

لطفا اطلاعاتی نیز در مورد مراکز و کلینیک هایی که دستگاه LPG دارند در کرج و قم ارائه دهید.

با تشکر

ناشناس
    میهمان

سلام۰یعنی یه مسلمون پیدا نمیشه که یک ادرس از این دستگاه LPG تو مازندران به من بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربر عادی
    مشارکت کننده

سلام دوست عزیزم.
    متاسفانه من جایی رو در شهرهای دیگه سراغ ندارم، هر چقدر هم که پرس و جو کردم به نتیجه ای نرسیدم.

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 80)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.