راهنمایی جهت تثبیت وزن

در حال نمایش 4 نوشته (از کل 4)
  • نویسنده
    palaz
    مشارکت کننده

ضمن خسته نباشید برای کارشناسان و سلام به هم وطنان عزیز

سوالی پیش اومده گفتم برای راهنمایی بیام اینجا راستشو بخواین من 2 ماه پیش مزاحم شده بودم برای اینکه چند سوال در جهت لاغری حدود 10 کیلو بپرسم حال با 10 کیلو کاهش وزن می خواستم از کار شناسان بپرسم که برای تثبیت نگه داشتن وزن فعلی باید چیکار کنم تا به وزن قبلی دست پیدا نکنم یعنی دوباره اضافه وزن نداشته باشم

با تشکر

zghasemi
    مشارکت کننده

لطفا در مورد این مسئله با کارشناستون تماس بگیرید و از ایشون راهنمایی بخواهید
    اما به طور کلی اصولی که در مدت رژیم درمانی بهتون اموزش داده شده را باید اجرا کنید و غذاهایی که در دوره رژیم درمانی برایتان در نظر نگرفته بودیم را به صورت هوسی و گاه گاه می توانید استفاده کنید.
    داشتن 150 دقیقه فعالیت بدنی در طول هفته هم می تواند هم به حفظ وزن شما و هم ارتقای سطح سلامتی شما کمک کننده باشد

هانیه
    مشارکت کننده

150دقیقه در هفته خیلی کمه چه خوب!! من روزی 1ساعت پیاده روی دارم اگه همینجور ادامه بدم فقط یه خورده هم از سابق بیشتر غذا بخورم یعنی وزنم هنوز کم میشه؟

zghasemi
    مشارکت کننده

هفته ای 150 دقیقه پیاده روی چیزی است که سازمان های جهانی میزان مناسب برای حفظ سلامتی توصیه می کنند
    اگرتمایل به کاهش وزن دارید که هم باید فعالیت بدنی داشته باشید و هم رژیم را اجرا کنید (که البته رژیم شما باید دائما تغییر کند تا بدنتان به انرژی دریافتی عادت نکند)
    اما اگر می خواهید وزنتان ثابت بماند کمی بیشتر از میزان رژیم به همراه فعالیت بدنی کافی می تواند موثر باشد…لطفا برای اطلاع دقیق از اینکه چطور باید رژیمتان را تغییر دهید با کارشناس مربوطه مشورت کنید

در حال نمایش 4 نوشته (از کل 4)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.