یک راه جالب برای پیشگیری از سرماخوردگی!

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #87066
  s.shahemi
  مشارکت کننده

  آیا شما هم جزء آن افرادی هستید که برای پیشگیری از ابتلا به سرماخوردگی یا سایر بیماری ها کمتر دیگران را بغل می کنند؟ اگر پاسخ شما به این سؤال مثبت است باید بدانید که خودتان را از یک شانس بزرگ محروم کرده اید، زیرا در آغوش کشیدن دیگران می تواند از بدن در مقابل ویروس های شایع سرماخوردگی محافظت کند.

  به گزارش سلامت نیوز به نقل از شفقنا، بغل کردن فارغ از احساس حمایتی که به انسان می دهد در کاهش استرس و جلوگیری از ابتلا به برخی بیماری های عفونی نقش ویژه ای ایفا می کند. در آغوش کشیدن فردی که دوستش داریم، اعم از همسر، دوست پدر و مادر یا هر کسی دیگری علاوه بر آنکه یک منبع عاطفی حمایتی بسیار خوب برای انسان است نشان دهنده رابطه عمیق با دیگران است.حمایتی که به نحوی مؤثر استرس، عصبانیت و اغسردگی ما را می تواند کاهش دهد.

  در واقع زمانی که شما پس از یک روز طولانی و سخت کاری فردی را که دوستش دارید در آغوش می کشید، به او احساس امنیت و آرامش می دهید. کنشی ساده و بدون خرج که بسیاری از احساسات منفی و استرس ها روزمره را دور می کند و بدن را در مقابل نفوذ بیماری های ویروسی مقاوم تر می کند. بنابراین افرادی که در طول زندگی تعداد دفعات بیشتری در آغوش کشیده می شوند در برابر بسیاری از بیماری ها از جمله سرماخوردگی ها مقاوم تر از سایرین هستند.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.