نوشیدن آب قلیایی!!!

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #67371
  zahra jamshidi
  مشارکت کننده

  نوشیدن آب قلیایی به عنوان یک راه و روش مطمئن برای جلوگیری سرطان مورد قبول و باور است وزارت بهداشت ژاپن مصرف این نوع آب را بسیار سفارش کرده است. نوشیدن آب قلیایی یونیزه شده به عنوان یک راه کلی درمان مدنظر می باشد. با وجود این، محافل پزشکی ژاپن اخیرا به آب یونیزه با دیدی مخالف نگاه می کنند. افراد بسیاری وجود دارند که معتقدند، آب قلیایی یونیزه شده تاثیر نامطلوبی بر سلامتی دارد.
  مدیر انجمن تحقیقات بهداشت آب ژاپن بیان نمود: این آب از ابتدا برای اهداف درمانی جهخت استفاده بیمارانی که از افزایش اسیدیتی یبدن رنج می بردندف تهیه شد. در واقع اگر یک فرد سالم از این آب بنوشد، مشکل خاصی ایجاد نمی شود ولی برای او نامناسب است، چون عملکرد معده او را ضعیف کرده و فعالیت پیسین را کاهش می دهد.
  پیسین در داخل معده انسان نقش مهمی را ایفا می کند و باکتری هایی که از محیط خارج به معده حمله می کنند را نابود می سازد. آب یونیزه به طور واضح با عملکرد اسید معده تداخل نموده و ممکن است باعث ایجاد بیماری در فرد شود.
  دستگاه یونیزه قلیایی کننده آب یک وسیله پزشکی است که توسط سازمان های مربوطه از جمله وزارت بهداشت ژاپن مورد تایید قرار گرفته است. وزارت بهداشت اکنون در حال ارزیابی مجدد مجوزی است که به این دستگاه داده است. از این رو آب یونیزه شده پاسخ مناسبی برای بهترین شیوه و نوع مصرف آب نمی باشد. هموارهع نیاز است که میزان PH خون را تنظیم و تصحیح نماییم. برای دستیابی به این وضعیت باید مقادیر کافی از آب را بدون افزودن مواد شیمیایی به آن مصرف کنیم.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.