مصرف مرغ های هورمونی چه اثرات زیان آوری بر بدن زنان دارد؟

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #68552
  zahra jamshidi
  مشارکت کننده

  قبل از هر چیز باید بدانید زمان استفاده از این تركیبات در پرورش دام و طیور بسیار مهم است. اگر این استفاده یك هفته قبل از كشتار باشد، جای نگرانی نیست، زیرا تركیبات باقی مانده درست به اندازه مقدار طبیعی است كه با خوردن تخم‌ مرغ و حتی كاهو به بدن فرد مصرف‌ كننده خواهد رسید و مشكلی را نیز در پی نخواهند داشت.

  اما در صورتی كه 48 ساعت مانده به كشتار، مصرف این هورمون‌ ها ادامه داشته باشد، این تركیبات در بافت ‌های چرب مثل پوست و جگر تجمع پیدا می‌ كند و اگر 24 ساعت قبل از كشتار، مصرف این هورمون‌ها ادامه داشته باشد، می ‌تواند در دراز مدت عوارضی را در مصرف كننده ایجاد كند.
  از آن جا كه این هورمون ‌ها از نوع هورمون‌ های جنسی هستند، می ‌توانند حتی در خانم ‌های یائسه افزایش ترشح واژینال و خون ‌ریزی را به دنبال داشته باشند.

  * مصرف گردن مرغی كه كپسول ‌های هورمونی 24 ساعت قبل از كشتار در این ناحیه كاشته شده باشند، پرمویی را به همراه می‌ آورد كه این روزها كم نیستند بانوانی كه به این عارضه دچارند.

  * علاوه بر موارد یاد شده، این ترکیبات در بروز انواع سرطان‌ ها نیز، نقش دارند 😈
  خیلی ‌ها تصور می‌ كنند كه با حرارت پخت می‌ توان اثرات زیان بار این تركیبات را خنثی كرد، اما این طور نیست، زیرا تنها در صورتی كه هورمون‌ ها با فرم اصلی خود به مصرف برسند بر اثر حرارت از میان خواهند رفت، ولی چون این تركیبات، اغلب شبه هورمون هستند، در اثر حرارت نیز از بین نرفته و عوارض یاد شده را به همراه خواهند داشت.

  از این رو، به مصرف ‌كنندگان عزیز توصیه می‌ كنیم كه مرغ و گوشت خود را حتماً از اماکن معتبر خریداری كنندو از مصرف جگر مرغ ، پوست مرغ و گردن آن اجتناب نمایید

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.