لاغری سریع و کم کردن وزن با ۱۱ روش ساده

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #91331
  m.jarahzadeh
  مشارکت کننده

  اگر چه به نظر خیلی از چاق ها رسیدن به وزن ایده آل آرزویی دست نیافتنی است، اما رعایت چند نکته کلیدی می تواند تاثیر چشمگیری در تحقق رویای لاغری سریع داشته باشد.

  1 – خوردن عرق نعنا یا جویدن آدامس اکالیپتوس میل به غذا خوردن را به سرعت سرکوب می کند و باعث لاغری سریع می شود.

  2- کافئین اسیدهای چرب را آزاد می کند و شما می توانید راحت تر چربی بسوزانید. پلی فنل موجود در چای سبز در کنار کافئین، موجب افزایش سوخت کالری می شود در نتیجه به لاغر شدن سریع شما کمک میکند.(البته اگر فشارخون بالا دارید این نکته را نادیده بگیرید.)

  3 – برای داشتن رژیم سریع لاغری از روغن زیتون استفاده کنید. این روغن هم سالم تر است هم موجب می شود غذای کمتری مصرف کنید.

  4– کم آبی بدن می تواند متابولیسم شما را تا 3درصد کندتر کند. یعنی اگر 70 کیلو وزن داشته باشید، حدودا روزانه 45 کالری کمتر خواهید سوزاند. به عبارت دیگر، سالی 2200 گرم بیشتر چاق می شوید. یکی از تکنیکهای ساده برای لاغری سریع نوشیدن آب است، پس آب کافی بنوشید.

  5– حالا که صحبت از آب شد، بدنیست یک بطری تهیه کنید و برای هنگامی که از منزل خارج می شوید آن را پر از آب کنید تا همیشه آب کافی در دسترس داشته باشید .

  6– یکی از راههای لاغری سریع این است که هویج، کرفس، سیب زمینی را به جای رنده کردن، به قطعات بزرگ تر خرد کنید. این کار باعث می شود مدتی را صرف جویدن کنید و مقدار کمتری را بخورید.

  7- به یاد داشته باشید که شما می توانید روزانه تا 700 کالری انرژی بسوزانید.

  8– نشان داده شده است که نگاه کردن در آینه هنگام غذاخوردن باعث می شود که 22 تا 32 درصد کمتر غذا مصرف کنید که خود باعث لاغری سریع شما می شود .

  9– برای لاغری سریع بهتر است اگر تلفن منزلتان قابل حمل است، می توانید به جای آن که بنشینید و با تلفن صحبت کنید، هنگام صحبت کردن کارهای خانه را انجام دهید. ریختن لباس ها داخل ماشین لباسشویی (68 کالری)، چیدن میز (85کالری) یا آب دادن گل ها (102 کالری) می تواند وزن بدن تان را کم کنند (مقادیر براساس یک فرد 70 کیلویی بیان شده اند.)

  10– یک رژیم غذایی لاغری سریع: وزن غذا چیزی است که باعث پر شدن شکم شما می شود. پس می توانید از پرتقال، توت فرنگی، گریپ فروت، طالبی، اسفناج پخته و بروکلی استفاده کنید.

  11– می توانید یادآوری های لازم برای کاهش وزن و لاغری سریع را روی تکه های کاغذ یادداشت کنید و در جاهایی که راحت قابل دیدن است مانند روی یخچال و… بچسبانید تا همیشه به یاد داشته باشید برای داشتن لاغری سریع نباید زیاد غذا بخورید.

  برای کم کردن وزن و لاغری سریع از زیاد غذا خوردن پرهیز کنید

  این توصیه ها را به خاطر بسپارید و آنها را رعایت کنید. پس از مدتی خواهید دید که همین توصیه های به ظاهر ساده، می تواند کمک بزرگی به لاغری سریع و کاهش وزن شما کند و شما را در زمینه ای که مدت ها برای کسب موفقیت در آن تلاش می کردید به نتیجه برسانند.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.