رفع چاقی موضعی با دستگاه LPG

  1. خانه
  2. رفع چاقی موضعی با دستگاه LPG
  • مورد تایید FDA آمریکا
  • بدون درد و بدون جراحی

روشهای مختلفی در کنار رژیم و ورزش در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. LPG یا اندورمولوژی یکی از روشهای نوین برای درمان سلولیت است. نظر به تقاضای هموطنان ما از این تکنولوژی برای درمان چاقیهای موضعی کمک گرفته ایم چرا که این روش تنها روشی است، که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) قرار گرفته است.

سلوليت چيست؟

سلوليت عارضه ناشي از تجمع بيش از اندازه چربي واقع در لايه زير پوستي به همراه احتباس آب در بافت هاي مجاور مي باشد.

اندرمولوژي چيست؟

با بالا رفتن سن عملكرد سلول هاي پوست مختل مي شود،امروزه اندرمولوژي به عنوان يك استاندارد طلايي و يك روش سالم و موثر براي درمان سلوليت، چربي هاي موضعي و چين و چروك پوست شناخته شده است. يك پديده كاملا طبيعي، بدون ضرر و غير تهاجمي كه نتايج عالي و قابل توجه و ماندگاري را به بار آورده است. وقتي سلول هاي چربي نمي سوزند، سلول ها، چربي مقاوم به ورزش و رژيم را ذخيره مي كندو سطح پوست، نماي پرتقالي شكل پيدا مي كند. درواقع سيستم رولينگ كه با مكش تركيب شده است درمان سلوليت را سبب مي شود. اين تحريك مكانيكي تكرار شونده متابوليسم سلول هاي چربي را مجددا فعال مي سازد، تجمع سلول هاي چربي شكسته مي شود و در نتيجه سلول هاي چربي حذف مي شوند و بدن فرم بهتري پيدا مي كند. بافت سلوليت صافتر مي شود و ناهمواري هاي پوســت به ميزان قابل تو جهي كمتر مي گردد و تبادلات مايعات لنف افزايش مي يابد. اندرمولوژي به كمك سيستم LPG براي مدت حدودا ۲۰ سال است كه در دنيا مورد استفاده قرار مي گيرد و روزانه ده ها هزار نفر از مردم در كل دنيا از منافع اين شيوه پيشرفته بهره مند مي گردند. اين دستگاه هوشمند با قابليت تنظيم و تطبيق با هر نوع بافتي بوده و در قسمت هاي مختلف بدن با دو مكانيسم ليفت ماساژ وليپو ماساژ نتايج فوق العاده اي به بار آورده است.

آيا رژيم غذايي بدون ورزش مي تواند سلوليت را بر طرف كند؟

رژيم غذايي مناسب نقش عمده اي در دستيابي به وزن ايده ال دارد. ورزش نيز منافع زيادي براي كل بدن و كنترل خون دارد ولي هيچ كدام به تنهايي و يا همزمان قادر به از بين بردن سلوليت نيستند و براي درمان سلوليت موضعي بايد از روش هايي مانند اندرمولوژي استفاده كرد.

آيا LPG مي تواند جايگزين ليپوساكشن باشد؟

ليپوساكشن عمل جراحي زيبايي است كه از طريق خارج نمودن چربي هاي اضافه از بدن انجام مي شود اما قادر به درمان سلوليت هاي موضعي و تقويت بافت همبند و عضلات نمي باشد، علاوه بر این که لیپوساکشن به دلیل آن که یک عمل جراحی تهاجمی است دارای عوارض متعدد می باشد. لذا در طی سالهای اخیر علاقه بیشتری به روشهای غیر تهاجمی جایگزین ایجاد شده است. ما اندورمولوژی را بدلیل آن که توسط مراکز علمی معتبر مورد تایید قرار گرفته است انتخاب نموده ایم.

جالب است که بدانید از اندر مولوژي حتی به عنوان درمان كمكي قبل و بعد از ليپوساكشن استفاده می شود چرا كه استفاده از اين روش باعث نرم تر شدن چربي هاي موضعي و سهولت برداشت آنها مي شود و استفاده از اندرمولوژي پس از عمل نيز باعث همگون تر شدن نماي بدن مي شود.

در نهایت باید بدانید که LPG در درمان افتادگیهای پوست ناشی از کاهش وزن بویژه در خانمها موثر می باشد.

چاقی موضعی یا تجمع بافت چربی به صورت موضعی یکی از مشکلات رایج بویژه در خانمها می باشد. علاوه بر این کم نیستند افرادی که با وزن طبیعی از تجمع چربی های موضعی رنج می برند. این تجمع بافت چربی اصطلاحا سلولیت نامیده می شود. رژیم غذایی به همراه فعالیت بدنی مناسب برای همه افرادی که از این نوع چاقیهای موضعی رنج می برند توصیه می گردد. ولی تجربیات و مطالعات نشان داده اند که این توده های چربی با رژیم غذایی و ورزش به تنهایی ریشه کن نمی شود.

فهرست